Chcą nas oślepić

Biologia, klimat, medycyna, eksperymenty, przyroda.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: jerry »

[quote name='aelreda' post='52049' date='sob, 25 kwi 2009 - 12:13']Tak mnie zastanawia, co oni jeszcze wymyślą? Może podgrzewane deski klozetowe, bo w końcu z chorobą "wilka" nie wolno zadzierać (w sumie fajnie, ciepło w tyłeczek :) ), a może uznają, że z powodu kryzysu gaz jest drogi i każą wymienić wszystkim osobom, które mają kuchenki gazowe na elektryczne? Albo że telefony mają jakiś rakotwórczy składnik i trzeba będzie powyrzucać...

Powiem tylko - ludzie czasem mają takie genialne pomysły...że aż żal.[/quote]



Dla tego może to i głupio zabrzmi dla nie wtajemniczonych ale zawsze staram się używać zestawu słuchawkowego "na kablu" gdy rozmawiam przez telefon komórkowy bo to jest bezpieczniejsze niż samego telefonu przy "uchu".

UE mówi że telefony są bespieczne które posiadają certyfikaty.... bla bla bla.. itd.

A nie mówiąc już o instrukcji obsługi ile wypisują, ale są bezpieczne z tymi falami...

Interes się sprzedaje, ktoś zarabia kasiore a my w to wierzymy że wszystko jest okey bo jakaś osoba powiedzmy jedna na milion umiera przez korzystanie z telefonu.



W 1999r na pomorzu widziałem taki przypadek 11-letniego chłopca. Zapadł w śpiączkę przy matce dzwoniąc do babci przez komórkę. Zmarł kilka miesięcy później... nie wychodząc ze śpiączki.

Dla tego nigdy nie dam dziecku kom. a przepisy UE i ich prawdę mam gdzieś. Nauka swoją drogą, UE i kasiora swoją drogą....
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
akuz
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: wt sie 12, 2008 8:27 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: akuz »

Mam w domu duzo swietlowek, swego czasu czesto bolala mnie glowa, hmm... co do komorek, czytalem gdzies zeby mezczyzni nie nosili ich w kieszeniach u spodni gdyz moze to spowodowac bezplodnosc:| UE ogolnie niezle sie rzadzi, np. sa przepisy ktore ograniczaja liczbe m2 upraw okreslonych warzyw w danym gospodarstwie rolnym w danym kraju czlonkowskim.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: Aylinn »

[quote name='jerry' post='52096' date='nie, 26 kwi 2009 - 00:42']Dla tego może to i głupio zabrzmi dla nie wtajemniczonych ale zawsze staram się używać zestawu słuchawkowego "na kablu" gdy rozmawiam przez telefon komórkowy bo to jest bezpieczniejsze niż samego telefonu przy "uchu".

UE mówi że telefony są bespieczne które posiadają certyfikaty.... bla bla bla.. itd.

A nie mówiąc już o instrukcji obsługi ile wypisują, ale są bezpieczne z tymi falami...

Interes się sprzedaje, ktoś zarabia kasiore a my w to wierzymy że wszystko jest okey bo jakaś osoba powiedzmy jedna na milion umiera przez korzystanie z telefonu.



W 1999r na pomorzu widziałem taki przypadek 11-letniego chłopca. Zapadł w śpiączkę przy matce dzwoniąc do babci przez komórkę. Zmarł kilka miesięcy później... nie wychodząc ze śpiączki.

Dla tego nigdy nie dam dziecku kom. a przepisy UE i ich prawdę mam gdzieś. Nauka swoją drogą, UE i kasiora swoją drogą....[/quote]



Jedna osoba na milion to naprawdę mało, a do tego podejrzewam, że to nie całkiem wina komórki. Co do tego chłopca to wątpię żeby to była komórka, chyba, że jakaś opętana była. Prędzej mały dostał wylewu, co nie jest takie niespodziewane.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
aelreda
Homo Infranius Plus
Posty: 761
Rejestracja: wt sie 19, 2008 6:46 am
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: aelreda »

To też takie szukanie igły w stogu siana. W życiu wiele rzeczy może prowadzić do oślepienia nas, bądź upośledzenia wzroku, np ekrany komputerów, światło słoneczne (no chyba mało jest takich "mądrych inaczej", którzy patrzą prosto w słońce, ale są), uszkodzenia mechaniczne. A UE straszy nas że energooszczędne nas oślepiają...Brak słów. Skupili by się na czymś naprawdę istotnym a nie na takich pierdołach.

Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: Aylinn »

To nie UE straszy. UE właśnie na odwrót, twierdzi, że zaoszczędzi się dzięki temu pieniądze i energię co jest oczywiste. A krzyczą ci co g***o wiedzą, bo nawet nie sprawdzą co i jak.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: Lazy »

Aylinn
To nie UE straszy. UE właśnie na odwrót, twierdzi, że zaoszczędzi się dzięki temu pieniądze i energię co jest oczywiste. A krzyczą ci co g***o wiedzą, bo nawet nie sprawdzą co i jak.
Przy stosowaniu żarówek "energooszczędnych"nie ma żadnej oszczędności energii (chyba że świecą na non stopie) To po pierwsze,krzyczą ci,co właśnie wiedzą.Występuje zjawisko stoboskopowe,niestety szkodliwe,poza tym światło nie jest barwą zbliżone do słonecznego,jak to się ma w zwykłych żarówkach.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: jerry »

[quote name='Aylinn' post='52107' date='nie, 26 kwi 2009 - 10:18']Jedna osoba na milion to naprawdę mało, a do tego podejrzewam, że to nie całkiem wina komórki. Co do tego chłopca to wątpię żeby to była komórka, chyba, że jakaś opętana była. Prędzej mały dostał wylewu, co nie jest takie niespodziewane.[/quote]



A szkoda bo nie masz racji. Znam się troszkę na tych klimatach. Przystaw telefon do głośnika i co usłyszysz? Lub postaw 2 telefony naprzeciw siebie i zadzwoń z jednego do drugiego z tym że pomiędzy nimi pozostaw surowe jajko w skorupce. Co się stanie? Czyżby jajko się ugotuje na "twardo"???



Z komórkami chodzi tylko o fale i tzw. częstotliwość. Jest to wysoce niebezpieczne. Skutki tego zobaczymy za jakieś 50 lat. Ale już dziś wiadomo o co chodzi a mamy to w D... tak jak własne drowie.

W końcu na co dzień się gotuje falami gsm, jajeczka na twardo na kanapeczki.



I Przepraszam za mała zmiana tematu.

Pozdrawiam sympatyków iphonów oraz beznadziejnego ich oprogramowania od appla.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: Aylinn »

[quote name='Lazy' post='52161' date='nie, 26 kwi 2009 - 22:34'] Aylinn



Przy stosowaniu żarówek "energooszczędnych"nie ma żadnej oszczędności energii (chyba że świecą na non stopie) To po pierwsze,krzyczą ci,co właśnie wiedzą.Występuje zjawisko stoboskopowe,niestety szkodliwe,poza tym światło nie jest barwą zbliżone do słonecznego,jak to się ma w zwykłych żarówkach.[/quote]



Kurde, to jakiś Ty żarówek używasz? Ja zaoszczędziłam. Jak stroboskopy też nie działają, no chyba, że ktoś kupuje g***a typu "made for Ikea." I kurde no, świecą jak zwykłe żarówki. Serio. Ciepełko dają i jaśniutko jest w pokoju. Oczy mi się nie psują, nic mnie nie boli itp.



Nie wiem czemu niektórzy krzyczą, że wszystkie zdobycze cywilizacji są złe. Kurde, samochody fuj, żarówki fuj, Coca-Cola fuj, mrożonki fuj. Ale jakbyśmy nagle wrócili do epoki kamienia łupanego to by się wielki problem zrobił, a do tego żaden z nas by nie przetrwał bo nie wiedziałby jak. Więc ja wolę sobie kupić pyrki, mięsko i zrobić żarełko niż biegać po lesie z dzidą i polować jak czynią to do dzisiaj niektóre ludy. Fajnie, że sobie tak żyją, ale bez przesady.





[quote name='jerry' post='52172' date='nie, 26 kwi 2009 - 23:51']A szkoda bo nie masz racji. Znam się troszkę na tych klimatach. Przystaw telefon do głośnika i co usłyszysz? Lub postaw 2 telefony naprzeciw siebie i zadzwoń z jednego do drugiego z tym że pomiędzy nimi pozostaw surowe jajko w skorupce. Co się stanie? Czyżby jajko się ugotuje na "twardo"???



Z komórkami chodzi tylko o fale i tzw. częstotliwość. Jest to wysoce niebezpieczne. Skutki tego zobaczymy za jakieś 50 lat. Ale już dziś wiadomo o co chodzi a mamy to w D... tak jak własne drowie.

W końcu na co dzień się gotuje falami gsm, jajeczka na twardo na kanapeczki.



I Przepraszam za mała zmiana tematu.

Pozdrawiam sympatyków iphonów oraz beznadziejnego ich oprogramowania od appla.[/quote]



Wiesz, ja jajka gotuję na gazie, a nie przez komórkę. Jest szybciej. ;)



A co do skutków. Za 50 lat to ja będę już stara, brzydka i pomarszczona to wisi mi to. ;)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
jerry
Infranin
Posty: 221
Rejestracja: pt wrz 19, 2008 10:25 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: jerry »

Chodzi mi tylko o szkodliwy wpływ fal jakie wytwarzają tel, a nie ich zastosowanie. Skutki?. Jasne będą znane za 50 lat kiedy to my będziemy już starsi, brzydcy i pomarszczeni i będzie nam to już wisieć i dyndać.

Ale puki co "zarażamy" tym nasze POCIECHY i tu jest ból... Kolejne pokolenie ludzi.



To w sumie tak jak z solarium, przecież jest modne i troszeczkę szkodliwe. Ale czy troszeczkę nam teraz zaszkodzi? Ale za 50 lat te same kobitki właśnie, jak będą wyglądać i się czuć "na starość" ?



Więc używam zestawu słuchawkowego a na solarium nie chodzę.( Wolę basen ) A jak kto ma ochotę to proszę bardzo. Twoja, Wasza wola. ;)



A jak kto ma Wątpliwości to zapytajcie eksperta z danej dziedziny, bo kto pyta, ten nie błądzi.
Ukryta Tajemnica M. Nighta Shyamalana

(The Buried Secret of M. Night Shyamalan)



"Prawdziwe tajemnice dotrzymują się same"



"Każdy ma swoje tajemnice, życie bez tajemnic byłoby nudne, nieprawdaż?



[ external image ]
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Chcą nas oślepić

Post autor: ADAX »

Napisze krótko, że jak się skończy świat, to wtedy zaznamy spokoju od głupich pomysłów i tego co nas dręczy...:)
ODPOWIEDZ

Wróć do „CZŁOWIEK i NATURA”