Egzorcyzmy świeckie

Trójkąt bermudzki, fenomeny przyrody
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: danut »

Jądro miłości nie ma białego koloru.. :)? Pierwszy najważniejszy fałsz- jak można wyobrażać sobie miłość, wyobrażać sobie, że kogoś kochamy- z czym Wam się to kojarzy?? Kasiu świerzbi mnie język ale tak wtrącę tylko- wszystkie informacje były prawdziwe- zobacz Łódź to tak z godzina pociągiem?.. :)
Ostatnio zmieniony pt lip 01, 2011 7:14 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Zamierzam w przyszłości bliżej nie określonej skrobnąć coś na ten temat w formie pisemnej dlatego potrzebuję trochę więcej informacji. Oczywiście tylko za zgodą zainteresowanych. Tutaj masz rację soudak, kiedyś wystarczał mi tylko nick danej osoby, ale jeśli to ma być jakaś trwalsza forma to potrzebuję imię i pierwszą literę nazwiska oraz miejscowość. Generalnie masz rację bo dla marcinka85, czy też iineczki wystarczył nick, że nie wspomnę o jan. Może to brzmi tutaj trochę tajemniczo, są to nicki osób z innego forum, gdzie spotkałem się z soudakiem.
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: Sandra »

Jeśli ludziom to pomaga, i czują się po tym dobrze, to co za różnica czy to jest wahadło czy jakieś inne czary mary.



danut o tym kolorze jądra miłości, to pytanie czy stwierdzenia? :)
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2011 2:43 pm przez Sandra, łącznie zmieniany 1 raz.
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Wysłałem wczoraj i dzisiaj parę PW z prośbą o zgodę na publikacje od osób, które korzystały z oczyszczeń. Proszę o chwilę cierpliwości, może będą jakieś relacje. Bez zgody zainteresowanych nie podam żadnych szczegółów, bo były to wiadomości na PW. Sandro - masz całkowitą rację, jeśli coś pomaga to się z tego korzysta, a czy to nazywa się tak, czy inaczej to nie powinno mieć znaczenia.
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Nie są to ludzie z forum Zjawiska Paranormalne. Tak jak już wspomniałem czekam na odpowiedzi, jak będą pozytywne to nie omieszkam ich tutaj zamieścić.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: danut »

Sandro nie było to pytanie.. logika biały ( obojętny, niewinny bez wyrazu).. oprócz tego, gdyby energie miały kolory, to widzę je tak, jak bardzo dawno podczas choroby będąc dzieckiem zobaczyłam, ogarnęła mnie, wręcz szukałam jej pod powiekami w oczach ( kula energia, słońce) a słoneczny( ciepły, wzmacniający, dodający otuchy)...bijący promieniami.. :)
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2011 5:19 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: danut »

Pantanal- ja coś udowodnię, nie będzie o połączeniach z innym światem i działaniu egzorcyzmów, ale o podłączaniu się do innych ludzi i widzeniu ich innym sposobem niż zwykle, w czym pewno biorą udział takie rytuały. Kasia jest świadkiem w tej sprawie. Parę dni temu miałam sen.Nie widziałam Kasi na żywo, jej domu, znajomych, rodziny itd.Ponadto miałam inne wyobrażenie do jej wyglądu, przez pewna wiadomość i nieprawidłowe jej odczytanie - myślałam, że Kasia pisze o sobie, a tak nie było..Mówię tu nie o ogólnym widzeniu, ale bardzo dokładnym, gdzie w grę wchodzą nawet znaki szczególne. Obiecałam tego wszystkiego nie zdradzać, bo są to wiadomości poufne i nie zrobię tego, wystarczy mi, że Kasia potwierdziła wszystkie.Otóż ktoś wysłał mnie do Kasi pociągiem, przywitałam się i powiedziałam, że jechałam godzinę pociągiem( ode mnie jest dalej). Ktoś z osób będących w domu Kasi( też potwierdzone) na moje zmieszanie, kiedy zauważyłam, że mam założone wałki na głowie we włosach uświadomił mi, że on wie kto to zrobił i że wie kiedy to się stało, że ja tak nie przyjechałam, tak się nie wybrałam, lecz stało się to przez kogoś, kogo mi wskazał i że on posłużył się magią.. Wtedy zobaczyłam tą osobę: była to wysoka, ale potężnej męskiej budowy ciała, w sukience, ale z włosami obciętymi na męsko ( ciemny brąz), z dużym pieprzykiem nad kącikiem ust.. zastanawiam się- kobieta czy jednak mężczyzna, lub czy jeszcze coś inne wskazuje ten widok.. Tam zaczęliśmy zdejmować te wałki, przeganiać tą postać wszyscy naraz i co dziwne - to nie były wałki we włosach, ale orzechy.. Teraz Kasia znalazła właśnie w tym samym dniu w garażu worek z orzechami wszystkie przez coś wyjedzone, ja zdejmując wałki zamieniające się w orzechy wkładałam je do takiego worka, a wynosiła je dokładnie ta sama osoba co w rzeczywistości u Katarzyny...
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2011 6:23 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Katarzyna_1
Homo Infranius Alfa
Posty: 1969
Rejestracja: sob lut 06, 2010 4:22 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: Katarzyna_1 »

Potwierdzam, byłam zaskoczona, było więcej szczegółów opisanych przez Danutę i nie dotyczyły one mnie, np. znaki szczególne na twarzy członka mojej rodziny. Po prostu szok, aż mam dreszcze. A te orzechy to wrzuciłam do garażu-rupieciarni jesienią, żeby wyschły i o nich zapomniałam. Brat z zięciem robili porządki, akurat w przeddzień. Niesamowite - telepatia? Nie wiem.

Danusiu, ale dobrze, że wykurzyli tego babo-chłopa. A ja wcześniej zupełnie nie przywiązywałam wagi do snów. I w zasadzie nie analizuję tego co mnie się śni.
"Balbus melius balbi verba cognoscit"
WALDECZEK
Infrzak
Posty: 39
Rejestracja: ndz cze 19, 2011 1:20 pm
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: WALDECZEK »

Zwykle jest tak, że jak ktoś potrzebuje pomocy to pisze do mnie PW. Jeśli znajdzie się ktoś chętny, komu nie zależy na dyskrecji, to mogę wyniki podać na forum. Oczywiście od takiej osoby wymagałbym, aby uczciwie po oczyszczeniu opisała swoje odczucia, samopoczucie i co zmieniło się w domu. Czy takie zjawiska jak stukania, spadające przedmioty i inne rzeczy po egzorcyzmie ustały. Czy może spokojnie przespać całą noc. Czy poprawiło się zdrowie. To byłyby tylko niektóre pytania. Z moich obserwacji wynika, że egzorcyzm wzmacnia przedewszystkim osobowość, która przestaje być rozchwiana kiedy zostaną usunięte niepożądane byty, czy też duchy.
Awatar użytkownika
Zbyszek
Homo Infranius Plus
Posty: 901
Rejestracja: wt cze 01, 2010 6:49 am
Kontakt:

Re: Egzorcyzmy świeckie

Post autor: Zbyszek »

Nie dostrzegam jakich nieścisłości w tekstach Waldeczka, dobrze pisze, konkretnie i ze znajomością , sam ganiałem latami za duchami. A czy potrafi Waldeczek wyjaśnić dlaczego jego zabiegi działają? A kto na forum potrafi to zrobić? Wreszcie coś się dzieje. Hej dziewczyny nie panikujcie z powodu orzechów;)

Trzymajcie się i pozdro:)
Ostatnio zmieniony sob lip 02, 2011 10:07 pm przez Zbyszek, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „NIEWYJAŚNIONE ZJAWISKA”