Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Informacje o zmianach na forum, rozwiązywanie problemów technicznych
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

wiekszosc jest juzpo polsku Reszte poprawimy w najblizszym czasie
Awatar użytkownika
Drix
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 16, 2007 7:31 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Drix »

musisz wszystko sobie odnalezc Po przeanalizowaniu stwierdzisz ze wszystko jest logicznie poukladane

No i oto mi sie teraz rozchodzi. Przedtem wszystko bylo jasno przejrzyscie poukladane. Wszystko dostawalo sie na tacy. Teraz musze sobie szukac. Tylko po co tak to komplikowac ? Poczekam na nowy uklad pewnie bedize za jakies 2 tyg.
Drix believes we are not alone.
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Aylinn »

Łoj ludzie, trochę techniki i się gubicie ;) Jak na razie jest ok, nie idealnie, ale na to potrzeba czasu. Mi też tamta skórka się bardziej podobała. Te tutaj są jak na mój gust zbyt kanciaste. Jak wszystko będzie przeniesione to będzie bardzo czytelne. Tylko samo forum trzeba zrobić mniej surowe, ale myślę, że już nasze chłopaki o to zadbają :)
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
Awatar użytkownika
Dreamer
Infrańczyk
Posty: 190
Rejestracja: ndz mar 25, 2007 10:02 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Dreamer »

bez obaw ;) Stopniowo będziemy dodawac kolejne elementy

Drix taki duży chłopak z Ciebie to sobie poradzisz - nie panikuj :)
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2008 12:08 am przez Dreamer, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
asiatko31
Full Active
Posty: 511
Rejestracja: pt sie 17, 2007 5:13 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: asiatko31 »

czy mogę dostać odpowiedź. czemu nowy styl forum ciągle sie zmienia? Czy nie można wybrać 1 styl forum i za 6 miesięcy góra za rok wybrać nowe styl forum? Jestem zakręcona i czasami zaczynam od połowy zdania ale to forum trochę utrudnia w poruszaniu się.
Ostatnio zmieniony sob sty 05, 2008 12:45 am przez asiatko31, łącznie zmieniany 1 raz.
Prawda jest pochodnią olbrzymią zbliżamy się do niej tylko na chwilę w obawie, by nie spłonąć.

Nie wystarczy zdobywać mądrości, trzeba jeszcze z niej korzystać

Należy się bać istotki czerpiącego wiedzę z jednej książki

:D :P :D
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Zit »

Wiadomka - od czasu do czasu przyda się takie odświeżenie itp. ale nie tak często jak to miało miejsce niedawno. OK - zrozumiałbym zmianę stylu, ale nie taką REWOLUCJĘ!!! Szacunek dla Waszej pracy, ale czy nie lepiej by było gdyby pozostał stary styl? Wszystko było może nie najlepiej poukładane ale każdy wiedział gdzie co jest a teraz? żeby avka zmienić trzeba mieć zarezerwowany czas. OK to jeszcze nie koniec Waszej pracy. Jest jeszcze wiele błędów. Ale qrcze... czy zeby forum NPN miało ,,klasę" potrzeba zwrotu o 360 st. jak nie więcej? Wystarczyło pozmieniać parę spraw, dodać nowe a nie robić rozgardiaszu ;)



Grafiku_NPN, Ingo, Dreamerze - Szacunek dla Waszego wysiłku i pracy ale czy na pewno było to potrzebne w takim stopniu? Wiem - my jesteśmy tylko płotkami w stawie, i wyrażamy własne zdaniena temat tego forum, tak jak ja to przed chwilą zrobiłem :)
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Rysiek23 »

Styl Forum się zmienia bo szukamy najbardziej optymalnego, przyjaznego dla Was formatu i uznaliśmy, że ten właśnie taki jest. Rozumiem, że radykalna zmiana może wywołać szok jak też trudność z przystosowaniem się do nowego stylu albo możecie nam zaufać, że za jakiś czas nie będziecie chcieli go zamienić na żaden inny. Nie będzie już więcej radykalnych zmian tylko drobne korekty, które pozwolą Wam swobodniej poruszać się po Forum.
Awatar użytkownika
Drix
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 16, 2007 7:31 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Drix »

Drix taki duży chłopak z Ciebie to sobie poradzisz - nie panikuj

NIe panikuje od tego to ja jastem jeszcze daleki. Bo tu nie chodzi o gubienie sie tylko o zmiany radyklane. Wgryzam sie w to i bedzie dobrze. O ile wczesniejsze zmiany nie byly wielkimi zmianami o ile teraz jak wchodze to mi wyskakuje portal i to mnie poczatkowo zmylilo. Jestem z Wami i tak :)
Drix believes we are not alone.
Awatar użytkownika
Zit
Zaangażowany Infranin
Posty: 394
Rejestracja: pt sty 12, 2007 11:18 am
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Zit »

Mi nie chodzi o to że jest GŁUPI styl. Tylko chodzi o to że w ciągu jednego dnia forum nie da się poznać :(
[ external image ]

,, Veni Vidi Vici" - przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem



Timeo Danaos Et Dona Ferentes ;)



**********Sol Omnibus Lucet!!!**********
Awatar użytkownika
Reser
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: śr sty 02, 2008 4:39 pm
Kontakt:

Re: Nowy Serwis, nowe Forum 2008 uwagi techniczne

Post autor: Reser »

Jedyne co mi się nie podoba to brak informacji o nieprzeczytanych postach i tematach od ostatniej wizyty w poszczególnych forach...
ODPOWIEDZ

Wróć do „POMOC TECHNICZNA”