DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Zagadka doświadczeń z pogranicza śmierci (NDE), tematy związane z nurtującą odwiecznie ludzi kwestią życia po życiu.
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: Lazy »

Dlatego zrozum, ze w każdym przypadku mówiącym o rzeczy tak niesłychanej jak reinkarnacja trzeba zbadać wszystkie możliwe drogi.
Na dzień dzisiejszy,jest to niewykonalne.
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
Awatar użytkownika
Lazy
Full Active
Posty: 546
Rejestracja: pn paź 01, 2007 9:35 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: Lazy »

Nie wyrażam się tajemniczo.Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie.I jak tu zbadać wszystkie możliwe drogi?
ŻYCIE JEST TYLKO GRĄ

WSZYSTKO,CZYM ONO JEST,TO ILUZJA,ALE WY,GRACZE,DOSZLIŚCIE DO PRZEKONANIA,ŻE TO JEDYNA RZECZYWISTOŚĆ
crunk_mp
Infrzak
Posty: 51
Rejestracja: wt sty 26, 2010 11:57 am
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: crunk_mp »

Dzieci maja bujna wyobraznie, wiekszosc z tych opowiesci moze byc po prostu zmyslona..

Chociaz niektore dowody sa zadziwiajace. Pewnie nigdy sie nie dowiemy w 100% jak to jest, ale jak bede mial okazje zapytam sie córki mojej ciotecznej siostry "czy pamieta jak byla duza" ^_^

Czy cos odpowie na zadane pytanie? Pewnie nic..
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: soudak040771 »

Bardzo dobra książka Michaela Newtona o reinkarnacji - Wędrówka Dusz, traktująca o tym, co jest pomiędzy wcieleniami, polecam.

http://www.tuiteraz.com/Wedrowka_dusz.php
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: ADAX »

Najciekawiej jest w tedy gdy takie małe dziecko opowiada o rzeczach, które nie miało prawa jeszcze poznać. Osobiście wierzę w reinkarnację.

Chyba i ja zapytam siostrzeńca o jego życie kiedy był duży ? Jak będzie opowiadał, to być może dowiem się co ja wtedy robiłem hehe :)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: Sandra »

Syn koleżanki ma 5 lat, bardzo lubi do mnie przychodzić.

Interesują go tylko planety, zna wszystkie na pamięć po kolei, kiedyś wyskoczył z tekstem, że byłam z nim na słońcu.

Z ciekawości zaczęłam go wypytywać, ale nie chciał nic szczególnego mówić, jak długo naciskałam, to dla świętego spokoju zaczął wymyślać (to da się wyczuć, kiedy dziecko wymyśla).

Mam z nim przekichane, bo ciągle o tych planetach chce słuchać i oglądać w encyklopedi. :angry
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: soudak040771 »

Sandro, pomyśl o pozytywach z tego wynikających...Te wszystkie planety, będziesz mieć dzięki niemy w jednym paluszku... :) A nie wiadomo co i kiedy się w życiu przyda...Czy na pewno przychodzi tylko Do Ciebie ?:)
Awatar użytkownika
Sandra
Homo Infranius
Posty: 429
Rejestracja: pt lut 12, 2010 2:05 pm
Kontakt:

Re: DZIECI PAMIĘTAJĄ poprzednie wcielenia.

Post autor: Sandra »

Niestety, ale tylko ze mną może porozmawiać o tych planetach, ja go traktuję poważnie. Ostatnio bardzo płynnie opowiadał mi o trójkącie bermudzkim.



Sama patrzałam na niego zaskoczona, wiedział o czym mówi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „ŻYCIE PO ŻYCIU & NDE”