Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

O kosmosie bliskim i dalekim, odkrycia, zagrożenia i zaskoczenia.
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Lecz to,że w moim mieście właśnie w takim miejscu.... widziano ufo i pisali o tym w gazetach... to już nie sen a rzeczywistość.

Nim przeczytałam i wysłuchałam wiadomości.... miałam akurat tej nocy dziwny sen... dziejący się właśnie w tamtej okolicy( a nie jest to miejsce gdzie często bywałam)

Na koniec tego snu widzę właśnie dwa obiekty UFO
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

No cóż pewno upatrzyli sobie stare kamienice, bo te miejsca istnieją na przestrzeni dłuższego okresu czasu, taki łacznik, żeby ich nie wybilo po za czas kiedy tego czegoś juz nie będzie... :rolleyes:
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Kropka, w moim śnie UFO było tylko do momentu przejścia przez "tunel".

Natomiast "po drugiej stronie" czyli w tej kamienicy, i widoku na ulicę - wszystko już było normalne.



Napisz mi kiedy widziano to UFO, czy w dzień czy nocą, i jaka była wtedy pogoda.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 6:08 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Wiem,że w moim śnie było mokro , mgliście do tego stopnia,że postanowiłam przeczekać aż zacznie się rozjaśniać i znajdę drogę do domu... i tak się stało. Dopiero nad ranem rozpoznałam drogę... mimo iż cały czs podczas tego snu wiedziałam w jakiej części miasta się znajduję

Da się ustalić nawet dokładny dzień , ponieważ ten sen powinnam mieć zapisany w swoim zeszycie( mam ich wiele .. ale znajdę . obiecuję!)

Robert, to co było ,, szklane" ja widziałam w rzeczywistości. Ale narobiłam wrzasku,że należy to zamknąć.... ja się tego bardzo wystraszyłam i miałam wrażenie,że osoba która tam ze mną była chciała abym tam wpadła... Ta osoba Danusiu to ta którą widziałam na pewnym przyjęciu choć jej tam nie było... i którą poznałam za parę miesięcy w rzeczywistości... i która to osoba bardzo przypominała mi ,,Twego i mojego" starszego pana ,,z podwórka " w moim śnie i w twoim realu!
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Kropko, ale chodzi mi o te rzeczywiste UFO w twoim mieście.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Wiad na pw zaraz napiszę
soudak040771
Homo Infranius Plus
Posty: 702
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 4:19 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: soudak040771 »

Wszystko się zgadza soudaku, tylko gdzie ty chcesz mnie wysyłac w podróz na tym rowerze..


Gdy zaczniesz rozróżniać te kontakty i będziesz wiedzieć czyje kogo są wtedy po przeanalizowaniu ich zrozumiesz, co chciała jedna, a co druga ze stron od Ciebie. Właśnie wtedy zrozumiesz więcej, gdyż nie będziesz tych stron ze sobą gmatwać i będziesz je rozpatrywać oddzielnie.
robertcb
Infranin
Posty: 270
Rejestracja: śr lis 11, 2009 6:52 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: robertcb »

Kropka, widzisz, nawet gdyby to miejsce z mojego snu istniało w rzeczywistości, to było ono tak typowe, że bym go nie skojarzył. Kamienice są w większości miast.

Może bym skojarzył na podstawie czegoś czego nie zapamiętałem, a jedynie mam w podświadomości, np jakiś charakterystyczny zapach, dźwięk itp.



Są czasami takie sny deja-vu że widzi się coś, np ulicę miasto,i potem widzi się to w rzeczywistości.

Jeśli tak by było w tym przypadku - wtedy bym wiedział o jakie miejsce chodzi.

Ale jak do tej pory nie byłem w takim miejscu, a podana przez Ciebie na pw lokalizacja, nic mi nie mówi.

To co nam się śni, nie musi być z naszej rzeczywistości.

Czasem mi się śnią moje bliższe i dalsze okolice - ale we śnie wyglądają inaczej niż w rzeczywistości, choć jednocześnie jestem w pełni świadomy, gdzie się w danym momencie znajduję.
Ostatnio zmieniony pn sty 03, 2011 7:07 pm przez robertcb, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na moją stronę - poradnik - w całości poświęconą tematyce CB radio.

<a href="http://radioamator.elektroda.eu">CB radio - poradnik</a>
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: danut »

Każde miejsce zmienia się, nawet w tej rzeczywistości w zależności od czasu, nie tylko budynki,lecz nawet sama przyroda..tak że przypasowywanie miejsc do siebie na podstawie paru danych jest tym samym co np. koleś miał brodę i drugi tez to pewno są to ci sami...:)... Robert- zapach jest jednak ważnym szczegółem, czy wiesz mieszkałam w kilkunastu miejscach i każde z nich miało jakis swój charakterystyczny zapach, poważnie..:), pamiętam te zapachy, jednak aby je rozpoznac musiałabym go znowu poczuc, bo inaczej nie jestem w stanie. A to spostrzeżenie, o którym piszesz, dotyczące tych znaczących róznic pewno wiele mówi o tym, o co w tym chodzi..Soudaku ja naprawdę nie gmatwam, ja tylko opowiadam, a swoje osobiste wnioski z doświadczeń nie musze zawsze podawac...publicznie... ;) ...
kropka
Infranin
Posty: 252
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 5:24 pm
Kontakt:

Re: Równoległe wszechświaty, matrix i superinteligencja

Post autor: kropka »

Sen mam zapisany w zeszycie razem z trzema innymi pod data 21-22 lipiec 2008r

Czasami tak robię zapisując zaległy nie zapisany wcześniej sen. Ale to i tak chyba nie ma już znaczenia dla was ... dla mnie jednak ma... szczególnie to co opisał Robert. Nie ma znaczenia tutaj data.... lecz ta ciemna szklista powierzchnia i miejsce gdzie ją widziałam. Dzięki Robert za tą informację.
ODPOWIEDZ

Wróć do „UKŁAD SŁONECZNY i WSZECHŚWIAT”