Natanki

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Niedżwieć nie wiem kto jest bardziej tolerancyjny czy nie tolerancyjny ale epatujesz swoja tolerancją która jest tolerancją dla wybranych....i tego zdania nie zmienię ...

Ale bardzo mi miło było z Tobą wymienić tych kilka zdań ale nie żegnam bo w życiu nigdy nie wiadomo co się może zdarzyć :)
Awatar użytkownika
Aylinn
Homo Infranius
Posty: 462
Rejestracja: wt paź 09, 2007 6:01 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: Aylinn »

Łeeee, a miałam nadzieję, że się pokłócicie, ja kogoś zjadę, wlepię każdemu po ostrzeżeniu i będę mogła z tego powodu otworzyć wino na specjalne okazje.
That's how I survived. Time and time again. That's my secret. I survived because I willed it to be. ... How did I survive apocalyptic fire? I simply refused to feel the flames.
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Hm Pani Alyno może przy następnej okazji postaram się aby mogła Pani napić się wina , ale krwi proszę nie oczekiwać:) ...mam wystarczająco krwistą pracę . Na portalu sobie już daruję .

Tak na marginesie nie lubię gdy wszyscy starają się dołożyć jednemu człowiekowi którego nawet nie znają , wierzą święcie histerycznym mediom.... oczywiście z tolerancją na ustach a z linczem w myślach , wtedy zawsze lubię być przeciwnego zdania...

A tak już poza tematem jakie Pani wino lubi ...też jestem smakoszem :)
Ostatnio zmieniony ndz cze 05, 2011 10:20 pm przez valdemar99, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: niedzwiec »

Słuchaj - ja temu panu nie dokładam. Nie mogę również wierzyć mediom, bo jego "występy" oglądałem na jutubie bez niczyich komentarzy i wyciągnąłem własne wnioski. Gość jest zacofanym typem, jak wszyscy księża, których w życiu poznałem. Oczywiście, że moja nienawiść do zorganizowanych grup religijnych ma coś z tym wspólnego, ale podkreślam jeszcze raz - ja ich nie akceptuję, a toleruję. Nie czuję w sobie misji nawracania wszystkich na swoją modłę, w przeciwieństwie do tego pana. Miesza we łbach lemmingom, a oni potem swoim synom po nocach włosy na śpiocha obcinają.
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: dino_24 »

@ valdemar99



Kolego !

Yan_Volskee , otwierając temat , nie miał na myśli gloryfikowanie Pana Natanka ,

tym bardziej , że przyrównał go do ''sekciarki'' Elżbiety Gas , notabene mającej wygląd twarzy

jakby jej ktoś garem w łeb przywalił .



Pisząc takiego posta ....

[quote name='valdemar99' post='85284' date='05 czerwiec 2011 - 01:18']Szalony , barwny indywidualista.......można się śmiać ....ale ....w naszym poprawnym świecie trochę zwariowanych idących na przekór opinii jest także potrzebnych[/quote]

... masz bardzo mierne pojęcie o szkodliwej działalności Pana Natanka .

Polecam także , być może przybliży to ci rzeczywistość :

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/kardyna...iem_196695.html



niedżwiedż pisząc ...

[quote name='niedźwieć' post='85288' date='05 czerwiec 2011 - 10:26']Zamykałbym tych ludzi w odosobnieniu, gdzie mogliby spokojnie żyć z dala od takich dziwaków, jak ja.[/quote]

... ma 100% rację , gdyż ''szkodniki'' trzeba tępić , każdy ogrodnik i sadownik Ci to powie ...

niedżwiedż będąc nad wyraz tolerancyjny , żąda tylko aby ''chwasta'' izolować w ''pustelni'' , co jest

sprzeczne z wiedzą agralną .



Widzę także ...

[quote name='valdemar99' post='85299' date='05 czerwiec 2011 - 11:53']Dziwię się że na portalu gdzie tyle różnych niezwykłych spraw i zjawisk tak łatwo o brak tolerancji dla inności, i ta niezwykła wiara w media , kamery dziennikarzy łapiącyc sensacje ten brak zastanowienia że tak łatwo one niszczą człowieka .[/quote]

że dajesz asumpt myślowy administratorom by otworzyli ... nowy dział na Forum ... powiedzmy ...

''kółko graniaste wzajemnej adoracji sekciarsko-różańcowej''



[quote name='valdemar99' post='85299' date='05 czerwiec 2011 - 11:53']Czy określenie "pojeba" zaczyna być szczytem literackim dla niektórych osób ?????[/quote]

No tak ... słowo slangu młodzieńczego ''pojeb-a'' można zastąpić ''arlekin-adą'' będzie bardziej nobliwe i pachniało

''salonami'' ... aczkolwiek róznicy nie widać .



Gdybyś sam był choć troszkę tolerancyjny napisałbyś posta jak to widzisz , podał kontrargumenty (jeżeli je

w ogóle posiadasz) , wyciągnął wnioski ... a nie wdawał się w bezzasadne zaczepki słowne , nie mając

przy tym racji ... tak jak byś był ''familiantem'' Pana Natanka .



Najlepiej i ''najcieplej'' napisała Ci , zawsze ostra jak ''brzytwa'' Alyna ...

[quote name='Alyna' post='85314' date='05 czerwiec 2011 - 16:19']Poza tym, uważam, że skoro ktoś zgadza się ze zdaniem tegoż księdza, to nie powinien tu siedzieć na forum, bo pewnie daje się kusić szatanowi na niecne rozrywki czy jakoś tak.[/quote]

... na co nabrałeś wody w usta ...

[quote name='valdemar99' post='85319' date='05 czerwiec 2011 - 17:31']Co do ostatniego Pani zdania .........może je przemilczę[/quote]



Pozdrawiam i bez urazy



Awatar użytkownika
niedzwiec
Zaangażowany Infranin
Posty: 354
Rejestracja: śr sty 05, 2011 9:06 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: niedzwiec »

Dino zrobił wnikliwą analizę, za co mu bardzo dziękuję, bo ja z reguły piszę bardziej emocjonalnie i mniej analitycznie.

Dino zauważył również, że nie wyraziłeś zdania o pana Natanku, a jeno odbijasz piłeczkę nieopatrznie przeze mnie rzuconą w pierwszym poście (ta nieszczęsna uwaga o izolowaniu tego pana).
valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Zostałem wywołany do tablicy więc muszę kilka zdań napisać :mnie najbardziej zbulwersował ten agresywny atak na człowieka którego ani Panowie ani ja nie znamy , bo żaden z was nie pisał że zna go osobiście , bywał na jego kazaniach zna jego wiernych ...salon salonem ale " pojeb " jest słowem wulgarnym .....mogę cytować o izolacji ...wyrywaniu chwastów ...i dobrze macie do tego prawo ale to wszystko jest zanurzone w sosie tolerancji i to jest sprzeczność ....ja tez słuchałem na You Tubie co ma do powiedzenia , znam opinie Kurii ale Natanka tak naprawdę nie znam....śmieszą mnie jego dziwne opinie ale wasze ogrodnicze tez mnie dziwią ...

A włączyłem sie do dyskusji właśnie dlatego zeby nie był to temat dla jak to Pan dino_24 to sugerował kółka wzajemnej adoracji:)

Nie wiem dlaczego Pani Alyna miałaby do mnie "ciepło" nie pisać.Co do ostatniego zdania które przemilczałem bo nawet przez chwilę nie myślałem żeby komuś zalecać wypadnięcie z forum czy tylko nawet tego tematu.Potraktowałem to jako kobiecą złośliwość ;)



pozdrawiam
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: arek »

Dr.hab.ks.Natanka określa to co pieprzy z ambony i nie tylko, do ludzi.Skoro sam sie z tego cieszy jak jest postrzegany ,to tak chce by go postrzegano.Nigdzie nie znalazłem wyjaśnienia tych kazań typu : sorki ,ja żartowałem bo taki kabareciarz jestem.

Gosc sie nie zna na znakach a juz próbuje zmienic gwiazde pięcioramienna na szescio bo ta z 5 rogami to znak szatana ,totalna bzdura ,(pentagram to znak ochrony) a szatan to wymysł kosciola (kłóci sie z dogmatem dobrego stwórcy) .Dobry ksiadz bo figurek nastawiał ? inwokacja 10 przykazań + 1przykazanie ( sprawa złotego cielca) .Wiec nawet jesli ktos jest katolikiem powinien widząc działania i tresci głoszone przez Natanka puknac sie w glowe.(tv-zło internet dobry bo tak powiedziała Matka Boża)

Masaż zły ?( drodzy katolicy zamówcie mu pełny Tajski.)

Jacy prorocy taka wiara.

To moja opinia ,za treści nie ponosi odpowiedzialnosci karnej "inrfa" jak kogos uczucia obrazam to niech mnie nie czyta.
Ostatnio zmieniony pn cze 06, 2011 9:50 am przez arek, łącznie zmieniany 1 raz.
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
dino_24
Homo Infranius
Posty: 406
Rejestracja: sob sie 16, 2008 12:16 am
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: dino_24 »

Skoro , kolego valdema'rze99 nie rozumiesz przenośni , tudzież

''grzecznych'' metafor ...

Skoro , aby stwierdzić [nie mam na myśli Natanka] czy ktoś jest ''madagaskarskim debilem'' ,

po....sem czy ''patagońskim psycholem'' ... nie wystarczają Ci opinie otaczającego ogółu ...

tylko musisz dokonać ''wiwisekcji'' połączonej z organoleptyką ...

to wybacz ... ale jak można inaczej ''otworzyć'' Ci uszy i ''przetrzeć'' oczy .



Nie bacząc na tolerancję ... powiem wprost ... stosować ''metody'' Vlada Țepeș'a-Palownika

to za mało jak za 2000 lat indoktrynacji mózgów , które dzisiaj ''straszą wegetatywną'' , tępą

bezdolnością myślową .





[quote name='arek' post='85360' date='06 czerwiec 2011 - 12:48']To moja opinia ,za treści nie ponosi odpowiedzialnosci karnej "inrfa" jak kogos uczucia obrazam to niech mnie nie czyta.[/quote]





valdemar99
Infranin
Posty: 288
Rejestracja: wt mar 08, 2011 6:58 pm
Kontakt:

Re: Natanki

Post autor: valdemar99 »

Oj już tak kończąc Panie a także kolego dino_24 nigdy nie podążam za stadem jak lemingi a ten ogół to kogo Pan masz na myśli ......trochę pokory jeżeli chodzi o statystyki . Ja przynajmniej nie muszę mieć za sobą tłumów.

I tak na boku skąd w Tobie tyle nienawiści do Pana Natanka a cóż takiego złego Tobie uczynił...no tak prywatnie i nie zasłaniaj się całym światem ale tak wal po męsku ale bez wulgaryzmów bo dzieci tez tu zaglądają.

A te metody Vlada Palovnika to Pan na Pana Natanka przygotowuje czy już także dla mnie ...bo troche w Pana miłości do innych ludzi się pogubiłem ;))))

Jeżeli mogę wybierać męczarnie z rąk światłych i tolerancyjnych to wole te ogrodnicze ;))))))))))



w dalszym ciągu pozdrawiam i życzę trochę luzu
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”