Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Raporty, zdjęcia i nagrania UFO ze świata.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

To powiem Ci że dokumentuję zjawisko UFO od 15 lat i typowych fake miałem naprawdę bardzo mało znacznie więcej to złe interpretacje - anonimowe relacje odpadają przynajmniej u mnie od razu do kosza co innego gdy osoba wykazuje chęc współpracy sama jest ciekawa co zauważyła. Ze ściemniaczami większego kłopotu nie ma tym bardziej jak rozmawiasz z kimś oko w oko ;)
Awatar użytkownika
arek
Homo Infranius Alfa
Posty: 2146
Rejestracja: śr mar 08, 2006 9:55 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: arek »

Widzisz jednym z współpracowników WMGU ,jest Tomasz ,widział on obiekt z podobnym oswietleniem nieco mniejszy w kształcie litery M , dlaczego mam mu nie wierzyć ?

Nie dajmy sie zwariować dr.Hause nie wszyscy kłamią .
<a href="http://www.wmgu-olsztyn.prv.pl">wmgu-olsztyn.prv.pl</a>
Awatar użytkownika
Rysiek23
Homo Infranius Alfa
Posty: 3237
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:25 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Rysiek23 »

[quote name='esco_bar' post='89868' date='05 październik 2011 - 21:29']jeśli ja napiszę coś takiego w domu, moja matka to odczyta do mikrofonu i wyśle to anonimowo do was to też będziecie to tak szczegółowo analizować i omawiać zanim trafi "do kosza" ?

powtarzam z całym szacunkiem do Was chodzi mi tylko o sens rozpatrywania "donosu"

ale może jestem zbytnim sceptykiem na takie wezwania i powinienem siedzieć cicho

pozdrawiam[/quote]



Ta pani nie wysłała nam tego nagrania, zrobiliśmy je z nią sami. Jednak zanim do tego doszło przeprowadziliśmy szereg rozmów, nie już mówiąc o korespondencji pisanej. Oczywiście zawsze można się spierać o metodologię jak też mieć wątpliwości co do intencji świadka. Zazwyczaj jeśli takowe mamy, relacji nie publikujemy.
Awatar użytkownika
esco_bar
Infrańczyk
Posty: 171
Rejestracja: pn sie 08, 2011 11:49 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: esco_bar »

Nieznajomość forum szkodzi.

Myślałem że to dostajecie na maila i robicie z tego aferę

Przepraszam i szacunek!
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Arek 1973 »

Esco_bar

Ja się zetknąłem z historiami które były wymyślone przez powiedzmy małolatów którzy czekali aż temat rozwinie się na 1000 postów ale także były ciekawe obserwacje gdzie ja zacząłem nalegać żeby świadek wypełnił formularz, żeby zrobił szkice i efekt był odwrotny, świadek stracił zainteresowanie, na priva wysłałem wiadomość, a to nie miał czasu, a to póżniej, w końcu odpisał że to nie ma sensu bo już wyjaśnione. A wszystko tylko dlatego że świadek założył temat na forum o swojej obserwacji a forumowicze go wyśmiali, jego ufo miało być lampionami a on sam kretyńskim naiwniakiem. Tutaj wszystko wskazywało że ten człowiek nie zrobił to "dla jaj".....



Pozdrawiam
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
UFOWORLDNEWS
Weteran Infranin
Posty: 1363
Rejestracja: śr sty 28, 2009 2:27 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: UFOWORLDNEWS »

[quote name='esco_bar' post='89883' date='05 październik 2011 - 22:56']Myślałem że to dostajecie na maila i robicie z tego aferę[/quote]



Takie rzeczy to tylko na innych ezoterycznych internetowych szmatławcach których tu nazw nie wymienię.Nikt tu sensacji nie szuka byli tacy co szukali i grali role jakiś nestorskich ufologów jak i tacy co straszą prokuraturą za stwierdzenia , że portal XYZ to paranormalne bagno.Ważne to być zorientowanym w temacie nie brać pierwszego lepszego dziennikarza przyszywanego ufologa za Boga.Kierujcie się swoim doświadczeniem i rozumem ufajcie tylko sobie to się tylko liczy.Bo inni tacy bajkopisarze czekają , żeby zrobić komuś wodę z mózgu jak i wykorzystać do własnych celów.Tak wyzysk to nic nowego a już na pewno nie paranormalnego.Kiedyś padło słuszne stwierdzenie , że lepsze forum gdzie dyskutuje kilka mądrych osób jak forum gdzie pełno jest jakiejś ślepej wiary w bajeczki....Jedno też jest pewne w Polsce dziennikarz ufolog warty jest sam siebie pełno jest takich przykładów a ich wyznacznikiem bycia badaczem czy prezesem jest liczba odwiedzających i licznik osób który tyka gdzieś tam w otchłani internetu.Prostacki show a nie badania...
Ostatnio zmieniony czw paź 06, 2011 2:48 pm przez UFOWORLDNEWS, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Newsman »

Aby wykluczyć coś takiego, trzeba zadać sobie trochę trudu. Gdyby podchodzić tak do wszystkich zgłoszeń, pewnie nic byśmy nie publikowali bo: a to nie ma zdjęcia, a to babcia pali, a to za młody, a to za stary. Sprawa została sprawdzona w ramach naszych możliwości i według nas było to doświadczenie prawdziwe, ale co było obserwowane, tego nie wiemy. Nagranie pochodzi z naszej rozmowy ze świadek.

Ale panowie, to nic. Mamy przypadek niemal bliźniaczy z woj. opolskiego, o którym raport ukaże się za parę dni. Ustaliliśmy że obiekt był dość dziwaczny - wpasuje się kształtowo w to, co obserwowano w Chmielniku i o czym pisał Arek Miazga.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Arek 1973 »

Ale Esco_bar to nie jest krytyka twojej osoby, nie czuj się zniechęcony. Twoje pytania są słuszne, mam nadzieję że nadal będziesz pisać na naszym forum
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: Newsman »

Dla rozluźnienia atmosfery powiem, że jakiś anglosas skopiował ten filmik z naszego konta, a następnie wstawił na swoje z dopiskiem "sekretny wyciek z NASA". Oczywiście któryś z jego pobratymców może w to uwierzyć, a nawet uznać, że ten dziwny język to przekaz z kosmsu.



Ale już tak całkiem na poważnie - w 100% nie da się powiedzieć, co widziała pani K. Dodajmy, że przed emigracją była ona pracownicą jednej z baz wojskowych w północnej Polsce. Uzyskaliśmy od niej też inne informacje, jednak prosiła, aby się nimi nie dzielić przy okazji publikacji raportu o Aarhus.



Zauważmy też, że widywane UFO miewa coraz dziwniejsze kształty. Ostatni przykład tego mamy w obserwacji z Opolszczyzny, która niebawem opublikujemy. Możemy też zagrać na nosie przed tymi, którzy jeszcze kilka lat temu twierdzili, że w polskiej ufologii nic się nie dzieje. Dzieje się i to sporo. Nawet jeśli spojrzeć na sam ten rok, to wydaje się on pod względem ciekawych obserwacji wyjątkowy na tle kilku ostatnich lat.
Awatar użytkownika
azor
Homo Infranius Alfa
Posty: 2463
Rejestracja: wt cze 19, 2007 9:45 pm
Kontakt:

Re: Dania: Polka obserwuje gigantyczne UFO nad Aarhus

Post autor: azor »

Dokładnie tak. Taką pamiętliwą opinię zawarł m.in Bronisław Rzepecki w ostatnim kwartalniku UFO a po nim zaczęli go naśladować inni, którzy dziś wypadli z ufologii. To oczywiście bzdura ponieważ dzieje się i to sporo co prawda nie ma spektakularnych Ce-3, ale za to jest całkiem sporo CE-1 a ten rok jest szczególnie interesujący co ukazują nam publikowane raporty i obserwacje. Proszę pamiętać, że obecnie tylko w Polsce INFRA i moja skromna osoba dokumentuje/rejestruje obserwacje czy to w terenie czy korespondencyjnie - pozostałe osoby/grupy w zasadzie albo nic nie robią, albo ograniczają się do publikowania newsów. Typowe rejestracje/dokumentacje przestają istnieć co źle moim zdaniem wróży na przyszłość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „RELACJE ZE ŚWIATA”