Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

LARWY ASTRALNE I OCHRONA PRZED NIMI

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2181 postów

Napisano 07 marzec 2007 - 16:52

Te istoty najczęściej powodują wysysanie energii o czym pisało kilka osób. Jedyną mi znaną ochroną jest stosowanie medytacji ochronnych:

1.Siadamy [ najlepiej usiąść ] i wchodzimy w alfa (zamykamy oczy i liczymy np. od 70 do 0 w całkowitej ciszy).
Wizualizujemy wokół siebie barierę świetlną, nad którą mamy władanie.
Przelewamy w nią mnóstwo energii, jednoczeście czując jak bariera ta robi się coraz grubsza.
Na początku ćwiczeń mogą jeno zniknąć handry, a po mnóstwie takich, będziemy mieli zapewnioną ochronę przed świństwami, które latają w atralu. Jeśli już coś się przyczepi, to gorzej.
Mozna to łątwo odczepić z tym, że to łatwo różnie dla innych brzmi. Ważna [ bardzo ] jest silna wola, jesli to akurat larwa to i optymizm, wielki optymizm. Można wspomóc się paroma egzorcystycznymi modlitwami.
Pewni mówią, że można dać całą swoją energię takiej larwie, żeby ta wybuchła , ale chyba nie jest to za dobry sposób .

2."Wyobraź sobie błyszczącą, czarną kulę, wielkości piłki do tenisa, unoszącą się przed tobą na środku pokoju. Ta kula od razu się pojawi, jeśli wykonasz to podczas OBE. Spraw, żeby ta kula zaczęła wirować w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara i utrzymuj to wirowanie cały czas w swoim oku umysłu. Gdy będzie tak wirować, to zobacz, że będzie ona przyciągała czarną, negatywną energię z otoczenia. Zobacz czarne plamy, iskry, pasma i grudy negatywnej energii odrywające się od ścian, sufitu, podłogi i mebli. Zobacz, jak ta wirująca kula powoli przemieszcza się po pokoju i ciągle się powiększa, zbierając wszelką negatywną energię.

Kiedy już stwierdzisz, że kula jest wystarczająco duża, powiedzmy ma rozmiar piłki plażowej, odwróć kierunek jej wirowania - spraw, aby kręciła się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. W momencie, w którym to zrobisz, mocno wyobraź sobie, że zmienia ona kolor z czarnego na lśniącobiały. Skoncentruj się i utrzymuj prawidłowe wirowanie kuli, gdy zmieniasz jej kolor. Teraz powinieneś mieć dużą, jaśniejącą kulę lśniącobiałej, pozytywnej energii wirującą przed tobą zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Ostatnim krokiem tego procesu jest spowodowanie wybuchu białej kuli. Po przetworzeniu wstydem byłoby zmarnować całą tą pozytywnie naładowaną białą energię. Wyobraź sobie, że ta biała kula energii eksploduje w pokoju, zostawiając wszędzie porozrzucane drobinki i kawałki białej substancji, ładując i wypełniając cały ten obszar pozytywną energią."

Medytacje należy stosować trenować dość długo zanim wejdziecie w OOBE, możecie też wejść bez nich licząc na szczęście :P

#2 Guest_InEternum_*

Guest_InEternum_*
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2007 - 16:00

To mi się przyda. Dzięki!

#3 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

Guest_Grzegorz Tarczyński_*
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2007 - 19:42

Adam mała poprawka kula nie może być koloru czarnego musi byc białą czystą energią i podczas OBBE wrzucic ją do czakramu podstawy

#4 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2181 postów

Napisano 21 kwiecień 2007 - 23:09

Czarna bo tu chodzi o to żeby wyrzucić negatywną energię z otoczenia. Czarna kula to cała energia negatywna która została zgromadzona w pobliżu. Później zmienia się na pozytywną i wybucha wypełniając wszystko pozytywną energią. Ale nie jestem nieomylny :wink: Nie zaszkodzi zrobić dwóch rzeczy na raz.

#5 Agnieszka

Agnieszka

Homo Infranius Plus

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 992 postów

Napisano 09 maj 2007 - 20:22

No to i ja muszę chyba nad tą ochroną popracować, bo po ostatniej rozmowie z Sasquatchem doszliśmy do wniosku, że właśnia taka larwa astralna mnie musiała "dopaść", gdyż podczas próby OOBE nagle się ocknęłam i poczułam koszmarnie zmęczona o czym pisałam w innym temacie. :neutral:
Kurcze...wszytko mi popsuła! :evil:

#6 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2181 postów

Napisano 09 maj 2007 - 20:56

Spokojnie na pewno dasz sobie z nią radę. Jedynym niebezpieczeństwem dla ciebie może być spontaniczne wejście w OOBE. Nie wiem za bardzo jak wygląda larwa gdy jesteś w samym ciele astralnym bo nigdy jej tak nie widziałem. Ale jak poczujesz lub zobaczysz coś niepokojącego od razu wracaj. Ale nie obawiaj się nikt z moich znajomych nie spotkał się z tym aby larwa wyrządziła coś poważnego OOBEnautom niemniej uważaj.

#7 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 18:46

Czy ten temat to żart?

#8 Wujek Dobra Rada

Wujek Dobra Rada

Wolny Duch

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 74 postów

Napisano 29 styczeń 2010 - 18:57

ahahahahaahahahahahahahahahhahahhahaahhahah

#9 Alyna

Alyna

Weteran Infranin

• Moderatorzy globalni
  • 1161 postów
  • GG: 7528105

Napisano 29 styczeń 2010 - 19:21

Żeś Orson gwoździa odkopał. :D

Larwy chyba już zdechły albo się przepoczwarzyły w jakieś latające robale. ;)

#10 Guest_Orson_*

Guest_Orson_*
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2010 - 22:50

Dołączona grafika

Rozumiem, że o to chodzi:D. Za każdego ezoteryka, którego dopadną astralne larwy, dostają +1 do ataku i +1 do obrony:D. Najlepsze są na nie białe dispelle:D. Polecam gorąco!

#11 ADAX

ADAX

The King of Madness

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1438 postów
  • GG: --> 11253349 <--

Napisano 30 styczeń 2010 - 00:03

Dołączona grafika

Rozumiem, że o to chodzi:D. Za każdego ezoteryka, którego dopadną astralne larwy, dostają +1 do ataku i +1 do obrony:D. Najlepsze są na nie białe dispelle:D. Polecam gorąco!

... :lol: dajcie już spokój z tym hehehe

#12 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • 2181 postów

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:59

Zwróć uwagę kiedy to było pisane - prawie 3 lata temu. I porównaj to sobie z moimi dalszymi postami. Wiem że jest ich dużo bo prawie 3000 :P ale zauważysz jak stopniowo zmieniał się mój pogląd na tego typu tematy.

BTW to tylko tekst wklejony z jakiejś innej strony.