Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 2 głosy

Anneliese Michel (1952-1976)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
283 odpowiedzi w tym temacie

#21 flawionek

flawionek

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów
  • GG: 5859651

Napisano 17 wrzesień 2008 - 23:52

Hmm... Ale tu spokojnie się zrobiło.

#22 zeus13

zeus13

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisano 18 wrzesień 2008 - 10:18

Moim zdaniem była opętana, ale to tylko moje zdanie. Dlaczego tak twierdze? Dlatego że lekarze psychiatrzy nie stwierdzili na jaką chorobę jest chora(aczkolwiek twierdzili że jest chora).Natomiast księża (jak twierdzą) przeprowadzili egzorcyzmy próbne, nie mam pojęcia w jakim stopniu są one wiarygodne, ale coś w tym kierunku robili.Co do nagrań, są rzeczywiście przerażające,oglądając wyskoczyła mi "gęsia skórka ", rozumiem dlaczego nie zostały dopuszczone jako dowód w sądzie, jednak ja myślę że są oryginalne.

#23 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1549 postów
  • GG: 7127364

Napisano 18 wrzesień 2008 - 19:26

Nawet jeśli była opętana, to w tamtych czasach nie dopuszczono by w ogóle takiej opcji.
Dla nich to była tylko choroba i tyle.

#24 flawionek

flawionek

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 56 postów
  • GG: 5859651

Napisano 23 wrzesień 2008 - 21:37

zeus13....... Super brawo zgadzam się z tobą.pozdrawiam

#25 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • GG: 4842571

Napisano 24 listopad 2008 - 19:24

To ze wam wlosy deba staja na dzwiek tych glosow nie znaczy ze to glosy demonow :/ Ogladalam kiedys program o ludziach chorych na urojenia. Wydawali z siebie nieludzkie dzwieki, jakby zarzynane swinie, bo np. nie chcieli jesc pomidorowki.

Anneliese wedlug mnie byla biedna opuszczona chora dziewczyna ktorej nikt nie pomogl a wlasna rodzina przyczynila sie do jej smierci.

Zacznijmy od rodzicow Anneliese. Jej matka bedac panna urodzila nieslubne dziecko, corke, ktora zmarla w wieku dzieciecym. Potem, wychodzac za maz za ojca Anneliese, byla zmuszona zalozyc do slubu czarny welon na znak ze jest grzeszna.

Po tym jak na swiat przyszla Anneliese, od dziecka wpajalo jej sie do glowy ze musi odpokutowac za grzechy matki i zmarlego dziecka, jako ze urodzilo sie w grzechu. Anneliese modlila sie godzinami kleczac na kamiennej podlodze, az robily jej sie krwawe rany na kolanach. Spala na zimnej posadzce. Glodzila sie podczas postu. Ciagle wkuwano jej do glowy ze jest odpowiedzialna za zbawienie duszy swej zmarlej siostrzyczki.

I teraz zastanowcie sie, co sie dzieje z psychika mlodej osoby kiedy dorasta w takim srodowisku? No wlasnie - zalamuje sie psychicznie. Rzekome opetanie Anneliese bylo dramatycznym apelem o pomoc, ktorej nikt jej nie udzielil, a fanatyczni religijnie rodzice wzywajac ksiedza ktorzy odprawial okropne egzorcyzmy, tym samym wbili jej gwozdz do trumny. Gdyby oddali Anneliese na leczenie do kliniki psychiatrycznej, byc moze dzis nadal by zyla, moze udalo by sie ja wyciagnac z choroby i byla by szczesliwa kobieta?

#26 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • 1549 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 19:45

Skąd masz takie iinfo na temat Amelii?

#27 Niekwestionowany96

Niekwestionowany96

Full Active

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 505 postów
  • GG: 10161210

Napisano 24 listopad 2008 - 19:45

Na Boga Najświętszego czy was demon opętał ? ! Co wy piszecie wogóle ? ! Zastanawiam się tylko czy wy wogóle oglądaliście ten film ? ! Przecierz są dowody dotyczące opętania Anneliese Michel. Są świadkowie , jest taśma z nagraniem !! Czy w tej sprawie sam Ksiądz przeprowadzający Egzorcyzm wymyślł by te wszystkie bajeczki ? ! Ja pie..dole nie moge z was ! Obejrzyjcie film dokumentalny zamieszczony w linkach powyrzej bo na to wychodzi że opieracie się na filmie który leciał ostatnio w telewizji a tam całej prawdy nie było pokazanej. Matko Boska módl się za tych którzy wypisują głupstwa 0_o.

#28 LeguŚ_

LeguŚ_

Słoneczko forumowe ^^^

• Użytkownicy
  • 1549 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 19:50

Na Boga Najświętszego czy was demon opętał ? ! Co wy piszecie wogóle ? ! Zastanawiam się tylko czy wy wogóle oglądaliście ten film ? ! Przecież są dowody dotyczące opętania Anneliese Michel. Są świadkowie , jest taśma z nagraniem !! Czy w tej sprawie sam Ksiądz przeprowadzający Egzorcyzm wymyślł by te wszystkie bajeczki ? ! Ja pie..dole nie moge z was ! Obejrzyjcie film dokumentalny zamieszczony w linkach powyżej bo na to wychodzi że opieracie się na filmie który leciał ostatnio w telewizji a tam całej prawdy nie było pokazanej. Matko Boska módl się za tych którzy wypisują głupstwa 0_o.

Wybacz musiałam błędy poprawić ;P

Też oglądałam to co ostatnio leciało na polsacie, ale reklamy mnie odrzuciły...
Popieram Cię, tez uważam że Annelise była opętana..

#29 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 20:35

Alez ja sie nie wzoruje na filmach z Hollywood :/

Informacje na temat rodziny Anneliese sa powrzechnie znane a linki w tym temacie do programu na dwojce przedstawiaja jedynie zdanie ludzi wierzacych, zadnych ekspertow, lekarzy psychiatrow itp. itd. Moim zdaniem gdyby Anneliese oddano na leczenie nie umarl aby z wycienczenia i glodu, bo jak mowila odmawiala sobie jedzenia aby uwolnic sie od wplywu szatana.

Nie twierdze ze opetania nie sa mozliwe bo widzialam juz wiele przypadkow w roznych krajach, ktore byc moze roznily sie wszystkie nieco od tych chrzescijanskich, ale przypadek Anneliese jest dla mnie sprawa chorej psychicznie kobiety i to nie koniecznie na epilepsje jak twierdzili wtedy lekarze, ale moze na cos innego.

Ciekawostka - http://astromaria.bl...6/egregory.html Wedlug mnie warto przeczytac a jesli ktos jest wierzacy nie nalezy sie od razu obrazac bo trzeba miec otwarty umysl a tekst napisala osoba ktora wychowala sie w ateistycznej rodzinie. Wedlug mnie stad wlasnie moga brac sie opetania.

#30 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1939 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 20:51

Adriadna skąd ty masz takie informacje. Na temat jej mamy. Proszę podaj linka gdzie jest opisana jej rodzina. Po drugie przecież ta dziewczyna była leczona przez lekarzy i brała leki antyepileptyczne które nie przynosiło żadnych rezultatów + miała też księdza który stwierdził ze była opętana. Przy egzorcyzmie byli świadkowie w tym całkowicie inny lekarz który uwierzył ze była opętana. Rodzice Anneliese i duchowni Przekonywali ze dziewczyna została opętana.
Dla jednych dziewczyna zmarła wyniku zagłodzenia a dla drugich ze przedawkowała swoje leki na padaczkę. Jej rodzina była normalna , była przewrażliwiona na punkcie religii, jej rodzina przeżyła dramat który zakończył się. Anneliese co dziennie się raniła jej mama i reszta rodziny nie mogli jej przed tym uchronić. Jak żaliła się mamie ze coś stuka w jej pokoju. Jej mama wysyłała do lekarza laryngologa których stwierdził ze nie ma żadnych zaburzeń. Problem pojawił się ja inni domownicy zaczęli słyszeć pukanie. Uważam ze to po prostu była niewygodna prawda. cały przebieg opętania opis „choroby” i badań lekarskich zlekceważono przez sądem materiału dowodowego

#31 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 22:42

Ale mnie wlasnie o to chodzilo ze ona byla leczona na epilepsje a to moglo byc calkiem co innego! Zeznania ksiezy i rodziny mnie nie obchodza bo oni mysleli tylko jednym tokiem, dla tak silnie wierzacych jest tylko jedno wytlumaczenie zjawisk paranormalnych, anioly lub demony, niczego innego nie uznaja.

#32 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1939 postów

Napisano 24 listopad 2008 - 23:28

Przecież jest mowa ze ta dziewczyna była leczona na padaczkę a nawet podejrzewano u niej z schizofrenia. Ta dziwczyna brała takie leki jak zentropil, aolept i tegretal takie leki dostaje się najpierw od Specjalistów takich jak :Psychiatria Neurolog . Neurolog Psycholog psychiatria wiedzą jak leczyć ludzi i jakie leki przepisać. Jest to nie możliwe, aby np. Neurolog leczył pacjenta źle. To tylko dermatolog potrafi źle leczyć.
Podaj mi linka gdzie jest opisywana jej rodzina. Z chęciom poczytam na temat tej rodziny , a raczej jej mamy. I tu się powtórzę Jeśli ktoś nie doświadczy tego na własnej skórze to nie wierzy w demony, anioły, duchy, szaraczki, Plejadanie itp.

#33 Wiedźma_INFRA

Wiedźma_INFRA

Szefowa

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 86 postów
  • GG: tylko PW :)

Napisano 25 listopad 2008 - 01:00

nikt z nas i tak pewnie nigdy nie dowie się jak było naprawdę. wszystko to tylko przypuszczenia. ja jestem bardziej skłonna uwierzyć w opętanie. pozdrawiam!:)

#34 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 07:50

Linka do strony z informacjami na temat jej matki nie posiadam bo wypadlam na te info przypadkiem. Byly tam zawarte wypowiedzi rownierz rodziny Anneliese.

Co z tego ze neurolog zdiagnozowal padaczke? I co masz na mysli Asiatko31 mowiac ze tylko dermatolog potrafi zle leczyc? Nawet neurolog moze postawic bledna diagnoze, przeoczyc guz mozgu albo wlasnie pomylic choroby. I dzisiaj sie to zdaza. Zaledwie w zeszlym roku w amerykanskim szpitalu lekarze po badaniu nie wykryli groznej choroby w wyniku czego kobieta stracila obie rece i nogi i zaskarzyla szpital o 100 mln. dolarow odszkodowania :/

A teraz pare slow o "demonach" ktore niby opetaly Anneliese.

Kilka z imion podanych przez dziewczyne nalezaly do osob historycznych, ale ludzi. Czy znaczy to ze po smierci mozna stac sie demonem? Czy demonem staja sie jedynie ci ktorzy wystepowali w jakis sposob przeciwko chrzescijanstwu? :)

Czym zawinil Judasz ze blaka sie po naszym swiecie? (a co z reinkarnacja??) Tym ze wydal Jezusa? Ale czy bez tego nie bylo by smierci Jezusa i jego Zmartwychwstania, i czy wszystko nie bylo zaplanowane przez boga? Jahwe zeslal swego syna na ziemie aby ten umarl za grzechy ludzi, wiec musial wiedziec ze umrze w jakis okreslony sposob, wiec moze to on wplynal na Judasza tak ze zdradzil on swego mistrza? Przecierz o ukrzyzowaniu Judasz oddal te 30 srebrnikow i popelnil samobojstwo. Wiec chyba gorzko zalowal. A jesli ktos z was zada sobie trud przeczytania Ewangelii Judasza dowie sie paru ciekawych rzeczy jak np. to ze Jezus prosil Judasza o zdradzenie go i pomoc w pozbyciu si etym sposobem ziemskiej powloki.

Kain. Zal mi go. Kiedy Abel skladajac ofiare bogu pozabijal swoje zwierzeta ofiarowujac ich martwe ciala na oltarzu, Kain poszczycil sie tym co mu ziemia zrodzila najlepszego. Wedlug mnie ofiar Kaina byla pelna milosci i bez krwi, co powinno byc lepsze dla kochanego boga, czyz nie? Otoz nie bowiem Jahwe niczym Baal zadal zlozenia mu w ofierze zyjacej istoty, pragnal rozlewu jej krwi :/

Kain zalowal potem wybuchu swojej zazdrosci,a kiedy odszedl wypedzony przez boga, zalozyl rodzine i mieal dzieci. Czy potem ten ojciec rodziny z ciemna przeszloscia mogl po smierci tak po prostu zdemoniec?

A co z Lucyferem? Przecierz on nie byl demonem! Byl archaniolem pilnujacym bram raju ktory potem sie po prostu zbuntowal. Po prostu. I jaki mial cel w opetywaniu ciala jakiejs niemieckiej dziewczyny i zachowujac sie jak ostatni prymityw? Przecierz jes istota wyzsza, innym bytem ktoremu obce sa ludzkie zachowania, i on mialby w ciele Anneliese wydziwiac takie rzeczy jak sikanie na podloge? Zastanmowcie sie troche.

Ach i jeszcze jedno. Moim zdaniem to mogl byc guz mozgu. Ogladaliscie "Zielona mila" z Tomem Hanksem? Zona dyrektora wiezienia jest chora na zlosliwy nowotwor ktory przysparza jej potwornego bolu, zmieniajac jej twarz tak ze jest calkiem niepodobna do siebie, wrecz potworna, i wykrzykuje przy tym slowa najgorszego rodzaju.

W przypadku Anneliese jej religijnosc mogla takze wplynac na jej zachowanie i oprocz brzydkich slow wykrzykiwala rowneirz imiona zlych osob lub postaci biblijnych.

#35 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1562 postów
  • GG: 11799180

Napisano 25 listopad 2008 - 10:15

Ariadna, zgadzam sie z tym co piszesz . Mimo iż do dziś nie wiadomo co było przyczyna takiego a nie innego zachowania dziewczyny, nie można wykluczyć, że to o czym piszesz mogło przyczynić sie do choroby dziewczyny . Fanatyzm pod każdą postacią zawsze żle wpływa na psychike człowieka . Co do egregorów - też sie z tym zgadzam - są wytworami naszych myśli, słów, a więc nic dziwnego że często sami to zauważamy . Może przypominacie sobie jak nieraz mówi sie, że atmosfera jest gęsta od pewnych energii / mówimy wtedy - czuje ze coe sie zdarzy, atmosfera gęsta od złych emocji !! / . Wtedy tylko stwierdzamy co czujemy - a to właśnie jest to, co wytwarza nas umysł a my w dużym skupisku odczuwamy . Odnośnie leczenia pewnych chorób w tamtych czasach / lata 60 - 70 / to mogę tylko stwierdzić, ze pomyłka jest całkiem prawdopodobma a uzywanie pewnych leków na epilepsje czy zaburzenia psychiczne przez osobe zdrową / a tylko wrażliwą / powoduje często odwrotny skutek .Mogę tylko napisać, że gdybym to ja żyla w takiej rodzinie / fanatyzm religijny - obciązenie psychiczne z powodu " grzechu " matki / najprawdopodobniej skończyła bym tak samo jak i Ona . Ja też wierze tylko w jedno przykazanie - MIŁOŚĆ !!!

#36 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1939 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 14:57

Ariadna Już ci pisze dlaczego tylko dermatolog potrafi żle leczyć. Jest to link który opisuje moją chorobę. Przez tą chorobę mam padaczkę, skoliozę. Widoczne objawy to plamy i włókniaki które przypominają balon.
http://pl.wikipedia....%...9Bć_typu_1 Przeczytaj tylko sobie objawy i przebieg. Neurolog , ortopeda wykryli u mnie właśnie tą chorobę. Jeden Dermatolog twierdzi to to uczulenie a drugi ze to grzybica. Jak się powiem ze to Recklinghausen / nerwiakowłókowaniatość typu nf 1 to słyszę skąd pani to wie, ja chyba wiem lepiej, co pani dolega, ho ho jaka pani mądra. Jak daje tej lekarce opinie ze to jednak choroba genetyczna to się zmienia i już inaczej mnie traktuje.
No ale wrócę do tematu. Szkoda ze nie masz tego linka. Spróbuje sama poszukać tej strony. Jeśli chodzi o Kain, Lucyfer, Judasz to temat rzeka i ile jest gwiazd tyle jest opinii czy nam się to podoba czy nie.

Co do leków to każdy leki mają skutki uboczne. które mogą się skończyć źle. I np.Corbo medicinalis czyli węgiel leczniczy zaburzenia żołątdkow-jelitowe, wymioty zaparcia.
Leki przeciw bólowe jak sabril wysypka skórna, pokrzywka, napad astmy, duszność Solcoseryl maść stosuje się do małych ran, odleżyn popromiennych uszkodzeń skórnych a skutki uboczne to reakcje alergiczne świąd skóry, zaczerwienie.
Leki przeciw padaczkowy skutki uboczne to ból głowy, zmęczenie senność lub bezsenność, nudności , wysypkę jestem osobą niepełnosprawną i stosując różne leki muszę wiedzieć jakie są skutki uboczne. Nie ma takiego leku który powoduje takie skutki uboczne jak Anneliese zachowywała się. Jest to po prostu niemożliwe.

Wszystkie leki przeciw padaczkowe są to leki uspakajace, jest się otumanionym i dzięki temu nie ma ataków I jeśli Anneliese brała leki przeciw padaczkowe to tylko mogła mieć takie skutki uboczne jak ból głowy, zmęczenie senność lub bezsenność, nudności , wysypkę. wiem o lekach przeciw padaczkowych bo jestem chora na epilepsje czyli padaczkę. Annelise biorąc leki przeciw padaczkowe powinna być spokojna, otumaniona, upośledzia sprawność psychofizyczną, dlatego nie wolną takim osobą prowadzić samochód, motor, rower a przecież ona inaczej zachowywała się, robiła sama różne rany, rzucała się, mówiła nie swoim głosem itp.

jeśli mama popełniła jakiś grzech to na pewno nie spowodowało ze dziewczyna była opętana. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy ma bagaż życiowy i drogę którą powinien do końca przejść. Jeśli chodzi ze istotka jest dewotką ma hopla na punkcie kościoła , modlitwy to dostaje białej gorączki. Każdym miejscu można się modlić i jak raz na jakiś czas nie pójdzie się do kościoła nic się nie stanie.

#37 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 16:40

jeśli mama popełniła jakiś grzech to na pewno nie spowodowało ze dziewczyna była opętana. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Każdy ma bagaż życiowy i drogę którą powinien do końca przejść. Jeśli chodzi ze istotka jest dewotką ma hopla na punkcie kościoła , modlitwy to dostaje białej gorączki. Każdym miejscu można się modlić i jak raz na jakiś czas nie pójdzie się do kościoła nic się nie stanie.

Nawet gdyby jej matka popelniala sto "grzechow" dziennie nijak sie to ma do opetania corki. Chodzi o to ze rodzina Annelise etwierdzila ze jej matka zgrzeszyla i wpajali jej ze ona jest odpowiedzialna za wybawienie matki i zmarlej siostry. to bylo dla niej ciezkim obciazeniem psychicznym. Do kosciola mozna i ani razu w zyciu nie pojsc i tez sie nic nie stanie. Powoli mysle ze wypowiadajacy sie w tym temacie dlatego sa takprzekonani o opetaniu Anneliese bo sami sa zagorzalymi chrzescijanami.

I radzilabym Ci Asiatko odwiedzic jakiegos lekarza za granica, bo polska sluzba zdrowia jest do bani. Polscy lekarze prawie mnie zabili kiedy bylam mala. Moja matka na rekach nosila mnie od jednego lekarza do drugiego i zaden idiota nie potrafil zdiagnozowac ciezkich alergii i astmy oskrzelowej ktora kilkakrotnie prawie doprowadzila mnie do zgonu, a zamiast tego mowili ze to tylko zapalenie pluc lub angina (przy normalnej temperaturze, braku innych objawow i tylko z grozna dusznica :/). Kiedy dostalam kolejnego ataku juz w Niemczech, gdzie sie wyprowadzilismy, lekarce wystarczylo 15 minut badania mojego oddechu zeby stwierdzic iz cierpie na astme. U syna kolezanki nie zdiagnozowali cukrzycy, choc mial typowe objawy i prawie zszedl, u mojej siostry nie wykryli problemow z sercem chociarz w kolko powtarzala ze czuje dziwny nierowny rytm serca i nachodza ja obfite poty i slabosc. I jeszcze do calego tego cyrku strajkuja o podwyzki, niby z jakiej racji? A najsmieszniejsze jest to ze teraz maja sie odbyc w polskich szpitalach kursy higieny dla pielegniarek bo coraz wiecej pacjentow dostaje zakazenia szpitalnego z powodu nie przestrzegania zasad higieny przez pielegniarki przy zmianach opatrunkow czy zastrzykach :/

Bledy lekarskie istnialy zawsze i jeszcze dlugo beda obecna w naszym swiecie. Ja nadal utrzymuje sie przy twierdzeniu ze Anneliese cierpiala na chorobe psychczna ktora blednie zdiagnozowano jako epilepsje.

P.S. Maly bonusik. Kazdy za niezbity dopwod opetania dziewczyny bierze jej nadludzka moc i sile. A czytaliscie kiedys o ludziach chorych na likantropie? Wydaje im sie ze sa wilkolakami. W Nowym Yorku w latach 90siatych doszlo do ciekawego przypadku faceta cierpiacego na te chorobe. Kiedy kilkunastu policjantow zrobilo na niego oblawe, rozerwal kajdanki, porozrzucal ich wokolo jak confetti oraz wygryzl dziure w stalowej siatce po czym zwial. Zlapano go potem i oddano na leczenie. Obserwowano rozne przypadki tej choroby i zawsze dotknieci nia ludzie potrafili obezwladniac roslych mezczyzn jakby to byly szmaciane lalki, skakac wysoko przez przeszkody i wydawali z siebie nieludzkie dzwieki, czasem majac tez pociag do krwi.

Staram sie miec potwarty umysl na zjawiska paranormalne i w wiele z nich wierze naprawde, rowneirz w opetania, ale przypadek Michel jest dla mnie niczym wiecej tylko choroba psychiczna.

Użytkownik Ariadna edytował ten post 25 listopad 2008 - 16:42

#38 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 16:55

Ach, i jeszcze jedna perelka. Wlasnie przypomniala mi sie historia znajomej mojej mamy. Miala ona corke w moim wieku i syna, wtedy chyba 5 letniego. Zdarzaly mu sie napady agresjii i byl wybuchowy, krzyczal, rozwalal rzeczy wokolo. Kiedy poszla z nim do lekarza najpierw powiedzieli jej ze jest hyperaktywny, jakiej ADHD czy cos. Potem po dalszych badaniach zdiagnozowali u niego padaczke na ktora leczyli go przez dwa lata. Niestety leczenie nie przynosilo rezultatow. Po tych dwoch latach jeden z lekarzy wykazal sie rozumem i zarzadzil przeprowadzenie tomografii mozgu. Okazalo sie ze dzieciak ma guza, Glejaka (inaczej gwiazdziak) ktory zapuscil swoje macki gleboko w pien mozgu i jest za puzno na leczenie. O ile wiem bylo juz tylko gorzej, brano jedynie wycinki guza do badan ale nie mogli zrobic nic, bowiem przy usuwaniu guza moglo by dojsc do uszkodzenia pnia i dziecko zostalo by warzywem albo by zmarlo.

Bylo to jakies 12 lat temu, kiedy jeszcze mieszkalismy w Polsce. Chlopiec dzis juz nie zyje, bo leczono go na padaczke :/

#39 asiatko31

asiatko31

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 1939 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 17:33

Powiem inaczej każdy, kto jest chory na padaczkę lub chory psychicznie/ z schizofrenia To bierze takie leki, które uspakaja, gdzie człowiek jest otumaniony , lelum polelum itp. Dzięki temu takie osoby nie mają ataków obojętnie czy jest chora na padaczkę czy jest chora psychicznie. Z całym szacunkiem osoby, które nie są chore na padaczkę, chore psychicznie/ z schizofrenia. To nigdy, nie dowie się jak tak człowiek zachowuje się po takich lekach.

Wiedząc ze jest taka choroba jak likantropie to raczej powinnaś na pisać ze Annelise jest chora na likantropie ale taki chory psychicznie na likantropie też stosuje leki uspakające aby nie naśladował zwierzęcia, ani nie wydawał takich zwierzęcych odgłosów.

Piszesz ze cytuje „Powoli myślę ze wypowiadający się w tym temacie, dlatego są tak przekonani o opętaniu, Anneliese bo sami są zagorzałymi chrześcijanami. „ Masz na to dowód ze jesteśmy zagorzałymi chrześcijanami. Nie masz , wiec tak nie pisz.

Co do lekarzy to jest temat rzeka i są lekarze z powołania i są lekarze aby odbębnić swoje godziny. Jeśli jest się nie zadowolonym z lekarza, które jego metody nie skutkują to się zmienia lekarza na innego.

Tu jest mowa o Annelise która brała garść leków ( powtórzę jeśli jest się chorym na padaczkę, chorym psychicznie to bierze się leki uspakające aby nie mieć tych ataków) uspakających , to i tak zachowywała się ..........

#40 Ariadna

Ariadna

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 114 postów

Napisano 25 listopad 2008 - 18:30

Czy ty wogole czytasz moje posty?

Powiem inaczej każdy, kto jest chory na padaczkę lub chory psychicznie/ z schizofrenia To bierze takie leki, które uspakaja, gdzie człowiek jest otumaniony , lelum polelum itp. Dzięki temu takie osoby nie mają ataków obojętnie czy jest chora na padaczkę czy jest chora psychicznie. Z całym szacunkiem osoby, które nie są chore na padaczkę, chore psychicznie/ z schizofrenia. To nigdy, nie dowie się jak tak człowiek zachowuje się po takich lekach.

Ktos kto nie mial nigdy doczynienia z chorymi na padaczke lub z chorymi psychicznie tez nigdy nie dowie sie jak taki czlowiek zachowuje sie po lekach. Ja mialam doczynienia z takimi ludzmi i wierz mi, nawet po lekach miewali swoje dzikie ataki. Zeby atakow wogole absolutnie nie bylo musieliby wylaczyc im mozg bo leki psychotropowe 1. nie dzialaja 24 godz, na dobe, 2. nie zawsze dawka odpowiada intensywnosci napadu 3. organizm moze inaczej zareagowac na lek.

Wiedząc ze jest taka choroba jak likantropie to raczej powinnaś na pisać ze Annelise jest chora na likantropie

Nie pisalam ze Anneliese cierpiala na likantropie. Przeczytaj jeszcze raz to co napisalam w zwiazku z likantropia -

Kazdy za niezbity dopwod opetania dziewczyny bierze jej nadludzka moc i sile. A czytaliscie kiedys o ludziach chorych na likantropie?

Chodzilo mi o to ze chorzy na likantropie rownierz posiadaja nadluszka sile, i nie musza byc przy tym opetani :/

Piszesz ze cytuje „Powoli myślę ze wypowiadający się w tym temacie, dlatego są tak przekonani o opętaniu, Anneliese bo sami są zagorzałymi chrześcijanami. „ Masz na to dowód ze jesteśmy zagorzałymi chrześcijanami. Nie masz , wiec tak nie pisz.

No wlasnie. Napisalam ze powoli mysle ze jestescie chrzescijanami, a nie ze nimi jestescie. To znaczy ze odnosze takie wrazenie jak czytam wasze wypowiedzi, ale czy ja was oskarzam o bycie chrzescijanami?

Tu jest mowa o Annelise która brała garść leków ( powtórzę jeśli jest się chorym na padaczkę, chorym psychicznie to bierze się leki uspakające aby nie mieć tych ataków) uspakających , to i tak zachowywała się ..........

Proponuje odwiedzic najblizszy szpital psychiatryczny i poobserwowac sobie tamtejszych pacjentow. Oni rowniez dostaja garsc lekow na uspokojenie dziennie, do tego stosuje sie wobec nich cala mase innych terapii, a i tak maja wybuchy agresjii, niektorych trzeba przywiazywac do lozek, nie da sie z nimi wrecz porozmawiac, tylko krzycza.