Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Antygrawitacja-nauka zakazana?!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Astra

Astra

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów
  • GG: 2914350

Napisano 25 sierpień 2008 - 18:10

Metoda wznoszenia Koralowego Zamku to jeden przykład , który przeczy grawitacji. Można dołączyć też inne-chodzenie Jezusa po wodzie itd.
„Oficjalna nauka” w latach 90 XX w. zlekceważyła epokowe odkrycie W.S. Grebiennikowa(1927-2001), króry nie tylko odkrył zjawisko antygrawitacji ( którym przecież zajmują się „sztaby uczonych” na całym świecie) ale także efekt częściowej niewidzialności.
Do odkrycia doszło zupełnie przypadkowo, kiedy to badacz znalazł się nad wyschniętym syberyjskim Zaklętym Jeziorem, na urwistej , osypującej się skarpie. W pewnym momencie poczuł się tak, jak jakby najpierw wpadł w otchłań a chwilę później wzleciał w niebo. Natknął się tam też na gniazdo pszczół. Z racji tej, że był entomologiem rozpoczął badania nad tym dziwnym zjawiskiem. Próbki gniazd pobrał do laboratorium. Nie będę wnikać w szczegóły badań , zainteresowanych odsyłam do źródła, natomiast chcę powiedzieć, że wzorując się na gnieździe pszczół Grebiennikow wykonał cały zestaw przyrządów do zbadanie zjawiska, które nazwał efektem struktur porowatych ( EPS). Jakie obserwacje poczynił naukowiec?
w strefie EPS hamowany był rozwój saproficznych bakterii glebowych i pewnych grzybów, wolniej kiełkowały ziarna pszenicy, zmieniło się zachowanie mikroskopijnych glonów, pojawiło się świecenie larw, doszło do niezwykłej aktywności osobników dorosłych, naruszony został także lokalny bieg czasu ( zegarek pokazywał niewłaściwą godzinę).
Na podstawie tych obserwacji naukowiec zbudował następne urządzenie-koncentrator energii(EPS)- rzecz bardzo niebezpieczna dla niewtajemniczonych, ale po pewnej modyfikacji urządzenie to jest obecnie stosowane w szpitalach rosyjskich, jako opatentowany biologiczny laser. Ale na tym nie koniec poszukiwań. W trakcie kolejnych badań jego uwagę zwróciły pewne struktury znajdujące się na spodzie chitynowych pokryw osłaniających owadzie skrzydła. Spodziewał się, że muszą one pełnić rolę nadajnika. Postanowił to sprawdzić układając chitynowe elementy jeden na drugi. Wówczas jeden z detali wysunął się z pęsety, uniósł się , zawisł nad identycznym fragmentem chitynowego pancerzyka, po czym opadł na stolik mikroskopu. Zaskoczony postanowił związać kilka chitynowych elementów przy pomocy cienkiego drucika, tworząc w ten sposób rodzaj panelu. Efekty przeszły jego oczekiwania- na chitynowy blok nie mógł opaść nawet tak ciężki przedmiot, jak pinezka. Kiedy badacz przymocował ją do spiętego drucikiem chitynowego panelu, nastąpiła rzecz niewiarygodna- pinezka na kilka chwil z pola widzenia. Odrętwiały ze zdziwienia naukowiec w toku dalszych badań, ryzykując życie konstruuje platformę antygrawitacyjną opartą na wzorze owadzich mikrostruktur.
Po wykonaniu prób lotu platformy zauważył, że latadło było momentami praktycznie niewidoczne i nie rzucało cienia na powierzchnię ziemi. Towarzyszyły temu również zakłócenia z upływem czasu ( zegarek w pierwszej fazie lotu śpieszył a pod koniec podróży wskazywał właściwą godzinę).
Grebiennikow wykonywał próby na sobie. Platforma unosiła go nad Nowosybirskiem. Do katastrofy nie doszło jednak następnego dnia media podały o przelocie UFO nad miastem.
Swój najbardziej intrygujący wynalazek opisał badacz w autobiografii „Mój świat”.
Przed śmiercią zniszczył albo rozebrał swoje urządzenie i ukrył gdzieś.
Moim zdaniem może ktoś mu kazał , może ktoś już posiadł tajemnicę, robi badania, doskonali metodę a nam – szaraczkom- wmawia się, że np. kręgi w zbożu robi rzekome UFO.
No takie „UFO” może wywołać różne rzeczy- od mutacji w zbożu aż po panikę.
No cóż- "wsjo dla błoga ciełowieka".
Źródło: NŚ 2007/8

#2 Sasquatch

Sasquatch

-

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2182 postów

Napisano 25 sierpień 2008 - 19:02

Grawitacje można obejść. Wystarczy znaleźć częstotliwość która wprawi materiał w taki rezonans że jego waga ostatecznie zmaleje. Dla granitu lub bazaltu (nie pamiętam zbyt dobrze) to 1022Hz. Gdy znajdę książkę napiszę o tym więcej :)

#3 Guest_Grzegorz Tarczyński_*

Guest_Grzegorz Tarczyński_*
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2008 - 20:22

Ampituda drgań częstotliwości .w w przez Adama + interferencja fal = nakładanie ich na siebie-powoduje niesamowite efekty, tak samo z dzwiękiem ...

Wdł. med Wschodu najgorszym "instrumentem" w maszym ciele są oczy i uszy , kiedys o tym pisałem. Nie możemy widziec i słyszeć wszystkiego w innym razie nie dalibyśmy rady normalnie egzystować....

Lecz wpływa to na pewne inne czynniki - kwestia badani aprzez naukowców, a wiele nam nie mówią!

#4 Reaper

Reaper

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 14:55

Antygrawitacja owszem. Ale ta historia śmierdzi strasznym ściemem. Widać klasyczny schemat ściemy- wszystko super, są 2 główne rzeczy - prawdziwy naukowiec i prawdziwy produkt obecnie istniejący. Przestrzeń pomiędzy tymi faktami jest wypełniona bujdami itp. które w świetle marketingu świetnie działają jako reklama dla naukowca i tej technologii. Ale dane efekty są wybujane i nie mającego nic wspólnego z prawdą. Ale tak czy siak ludzie już w efekcie rozniesionych pogłosek mają wrażenie że w tej technologii i tych odkryciach jest coś specjalnego. Zbliżony schemat funkcjonuje w historiach dotyczących technologii 3 rzeszy, opuszczonych bunkrów i podziemnych kompleksów - czy to radzieckich czy niemieckich.

#5 XAURM

XAURM

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 17:12

Tylko nie mylić z anytmateria bo dla niektórych antygrawitacja i antymateria to jedno i to samo.

#6 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1562 postów
  • GG: 11799180

Napisano 26 sierpień 2008 - 17:31

Astra ja właśnie czekam na zimniejsze dni, aby pościagac ze strychu gniazda os / a troche ich sie namnożyło/ i sprobuje troche poeksperymentowac - jak to działa w skali mikro. Zresztą obserwując przyrode możemy / i korzystamy/ wiele sie nauczyć. Jeszcze wiele sie dowiemy, tylko potrzebny jest nam czas do osiagniecia zrozumienia chociaż w części praw natury.

#7 XAURM

XAURM

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 204 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 17:44

A propos przyrody , to jeden z uczonych obserwujac jej zachowania stworzył podstawy pod badania nad grawitacją.

#8 Astra

Astra

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 18:32

A słyszeliście o historii z Coral Castle? Tam też pono doszlo do lewitacji , dzięki jakiemuś urządzeniu ^o^

#9 Maria

Maria

TU I TERAZ NIE ISTNIEJE

• Użytkownicy
  • 1562 postów
  • GG: 11799180

Napisano 26 sierpień 2008 - 18:43

A słyszeliście o historii z Coral Castle? Tam też pono doszlo do lewitacji , dzięki jakiemuś urządzeniu ^o^

Astra, Ty to już mnie niczym nie zadziwisz - napisz o tym jeśli masz nt artykuł. :) :D

#10 Astra

Astra

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 58 postów

Napisano 26 sierpień 2008 - 19:02

Astra, Ty to już mnie niczym nie zadziwisz - napisz o tym jeśli masz nt artykuł. :) :D

:( przykro mi Mario, że już niczym nie mogę zadziwić, a tak się staram :( . O Koralowym Zamku czytałam w Nieznanym Świecie chyba z zeszłego roku, jak odszukam to napiszę ^o^