Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Proroctwa na 2014 rok

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Yan Polskee

Yan Polskee

Weteran Infranin

• ROOT Admin
  • 1474 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 09:04

Zabaw się w jasnowidza i spróbuj przewidzieć wydarzenia w 2014 roku.

Niektórzy tak robią, trzepią z tego kasę, często goszczą w Fakcie i stosują identyczną metodę oceny na chłodno. A więc do dzieła!

#2 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 423 postów

Napisano 03 grudzień 2013 - 10:45

Obstawiam coraz poważniejsze kłopoty ekonomiczne USA, nastroje nacjonalistyczne w państwach EU będą rosły, Rosja umocni swoją pozycję w regionie, może pozyska nowych sojuszników. Bliski Wschód i Afryka Północna pozostaną w chaotycznym limbo, aż Izrael straci cierpliwość i uderzy na Iran bez poparcia ONZ - wtedy mamy wszyscy srogo przejebane.

#3 Adolf

Adolf

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 00:47

Wybuchnie wulkan, dużo osób zginie. Włochy, albo rejon Morza Śródziemnego. Taka wizja mi się pokazała, jak się sprawdzi, to zaczynam zajmować się tym zarobkowo :P

#4 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2785 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 09:03

na początku stycznia ostry atak zimy, około 2-3 tygodni potem względne ocieplenie i powtórka w lutym ,na przełomie lutego/marca rekonstrukcja rządy w PL . Erupcja wulkanu we Włoszech, to w marcu. około kwietnia będziemy robić zbórkę kocy i namiotów, środków piorących dla Portugalii i Hiszpanii Będzie tam jakaś katastrofa naturalna ,mało ofiar duze straty materialne. Bardzo słoneczne koniec wiosny i lato, ale pogoda urywana taka szachownica po dwóch tygodniach słońca trochę deszczu. Latem zakończy doczesna wędrówkę Maciarewicz..

I jak to się sprawdzi to normalnie założę portal jako wróż.

#5 Czakrawartin

Czakrawartin

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 2116 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 10:15

Od wulkanu dużo osób nie zginie. Zginie za to od trzęsienia ziemi, które się pojawi, gdzieś pewnie w kraju 3 świata. Potem będzie na pewno jakieś zagrożenie światowego pokoju - może Iran, Korea?? Umrze ktoś znany ze świata filmu i muzyki. Na pewno!! I będzie ciężko. A władza znowu będzie oszukiwać.

#6 charlie2tango

charlie2tango

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 226 postów

Napisano 04 grudzień 2013 - 12:01

To ja też się dołączę, oczywiście w zbożnym celu zarabiania tabloidowych pieniądzów :)  gdy moje przepowiednie się spełnią.

1) Myślę że USA zaczną zmniejszać swoją obecność na Bliskim Wschodzie, i staną się eksporterem skroplonego LPG jeszcze w tym roku

2) Myślę że na Dalekim Wschodzie dojdzie do kilku poważnych incydentów zbrojnych, jakiś chiński samolot zostanie zestrzelony, może zatopiony okręt podwodny

3) W marcu umrze ktoś znany ze świata muzyki i literatury

4) Na przełomie maja i czerwca dojdzie do zamachu w Europie

5) W kwietniu CBA aresztuje kogoś ze szczytów władzy

6) No i potężne tsunami na Pacyfiku, zaraz po Nowym Roku.

7) Pewna fundacja powstanie niczym Feniks z popiołów i zachwyci nas kolekcją zdjęć plamek wszelakich

Użytkownik charlie2tango edytował ten post 04 grudzień 2013 - 12:11

#7 Arek 1973

Arek 1973

Homo Infranius Alfa

• Moderatorzy globalni
  • 3257 postów

Napisano 05 grudzień 2013 - 23:21

W mojej kryształowej kuli widziałem rewolucję w kraju niezbyt bogatych ludzi, widziałem jak obalili tyrana...... a lato będzie suche, chyba że .... będzie padał deszcz

#8 Adolf

Adolf

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 53 postów

Napisano 06 grudzień 2013 - 02:54

Erupcja wulkanu we Włoszech, to w marcu.

HAHAHA! Też myślałem o marcu, N-portale  powiedziałyby, że to nie przypadek :P

#9 Czakrawartin

Czakrawartin

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 2116 postów

Napisano 20 grudzień 2013 - 10:37

Umrze znana osoba ze świata polskiego filmu i światowej muzyki!!!

To będzie ktoś stary albo młody!!!

Użytkownik Czakrawartin edytował ten post 20 grudzień 2013 - 10:37

#10 Lilith

Lilith

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 00:42

z serii życzeniowych przepowiedni ..w 2014 przyśpieszy mi internet :D

#11 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 523 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 20:53

No to tak:
- Fundacja Nautilus wyda książkę o Zdanach
- Rafał Nowicki wyda na ten temat kolejny raport, który zaneguje cztery poprzednie (pal licho, że wszystkie przeczą sobie nawzajem - jak tradycja każe, piąty zaprzeczy wszystkim poprzednim i przy okazji sam sobie)
- w FN zostanie już tylko sam Robert Bernatowicz
- Tomasz Sidor opublikuje pracę naukową, w której wyjaśni skomplikowany proces powstawania tęczy i opisze, jak działa grawitacja będąca polem energii poddanej ciśnieniu, wspomni też co nieco o niewidzialnych pojazdach UFO ukrywających się za mniejszymi od nich chmurkami. Za pracę dostanie Nobla, ale takiego specjalnego, z prefiksem "Ig". Patronat medialny nad publikacją obejmie Marcin Mizera, którego NPN wcześniej rozpadnie się po raz kolejny
- sam Sidor pogodzi się z Dariuszem Kwietniem i Karolem Sawiakiem oraz nawiąże ścisłą i owocną współpracę z Mikołajem Rozbickim i Januszem Zagórskim, czego wynikiem będzie całą seria książek, audycji w NTV i prelekcji pod tytułem "UFO i Reptilianie okiem męskiego fryzjera, dwóch surwiwalowców, dziennikarza i ex-policjanta. Rozprawa naukowa w dziesięciu tomach". Recenzentami będą Joanna Rajska, Jacek Czapiewski, Lucyna Łobos i Aniela Zie... yyy sory Niebiańska
- do swojego męskiego salonu fryzjerskiego pan Sidor wprowadzi więcej romantyzmu, o którym kiedyś wspominał - a co! Jak szaleć, to szaleć!
- może wreszcie trafię szóstkę w totka!

#12 Lilith

Lilith

Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 296 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 22:03

ooo skoro o pani Rajskiej mowa to ja prorokuję,że w tym roku odkryje czym naprawdę są opisywane przez nią Turlaki :D

#13 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 523 postów

Napisano 28 grudzień 2013 - 23:43

Jeśli ma faceta, to obawiam się, że on to zdążył odkryć już na długo przed nią :P

#14 murof

murof

Początkujący

• Zbanowany
  • 6 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 02:02

No to tak:
- Fundacja Nautilus wyda książkę o Zdanach
- Rafał Nowicki wyda na ten temat kolejny raport, który zaneguje cztery poprzednie (pal licho, że wszystkie przeczą sobie nawzajem - jak tradycja każe, piąty zaprzeczy wszystkim poprzednim i przy okazji sam sobie)
- w FN zostanie już tylko sam Robert Bernatowicz
- Tomasz Sidor opublikuje pracę naukową, w której wyjaśni skomplikowany proces powstawania tęczy i opisze, jak działa grawitacja będąca polem energii poddanej ciśnieniu, wspomni też co nieco o niewidzialnych pojazdach UFO ukrywających się za mniejszymi od nich chmurkami. Za pracę dostanie Nobla, ale takiego specjalnego, z prefiksem "Ig". Patronat medialny nad publikacją obejmie Marcin Mizera, którego NPN wcześniej rozpadnie się po raz kolejny
- sam Sidor pogodzi się z Dariuszem Kwietniem i Karolem Sawiakiem oraz nawiąże ścisłą i owocną współpracę z Mikołajem Rozbickim i Januszem Zagórskim, czego wynikiem będzie całą seria książek, audycji w NTV i prelekcji pod tytułem "UFO i Reptilianie okiem męskiego fryzjera, dwóch surwiwalowców, dziennikarza i ex-policjanta. Rozprawa naukowa w dziesięciu tomach". Recenzentami będą Joanna Rajska, Jacek Czapiewski, Lucyna Łobos i Aniela Zie... yyy sory Niebiańska
- do swojego męskiego salonu fryzjerskiego pan Sidor wprowadzi więcej romantyzmu, o którym kiedyś wspominał - a co! Jak szaleć, to szaleć!
- może wreszcie trafię szóstkę w totka!

Oj widzę, że chyba nikt inny nie dopiekł Ci tak do żywego jak pan Sidor. Boli co? Im bardziej będziesz się złościł tym bardziej będzie bolało. Tak myślę.

#15 azor

azor

King of Podkarpacie

• Użytkownicy
  • 2884 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:07

Pan Sidor to to wyjątkowo nieszczęśliwy człowiek na świecie, nie wiem może ktoś go w dzieciństwie skrzywdził ? Ciekawe czy nadal zajmuje się ''czarami'' na odległość aby mnie ''pogrążyć'' ;) A co do proroctw może znów poznamy nową kategorię w rodzaju ool czy srol ?

#16 Czakrawartin

Czakrawartin

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 2116 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 11:09

Ha ha ha. Ivelios, dobre to jest. Poza tym na tym forum jak ktoś używa wyrażenia "Pan Sidor' to od razu wiem, kto to , ha ha ha... :-)

#17 Ivellios

Ivellios

Full Active

• ROOT Admin
  • 523 postów

Napisano 29 grudzień 2013 - 15:56

No tak, ujawnił się w wyjątkowo głupi sposób... :D A ten avatar świetnie do niego pasuje, taki elegancki kaftanik... :D

Swoją drogą, czytając jego posta w tym temacie czułem się tak, jak gdybym czytał wpisy Mizery piszącego w rodzaju męsko-żeńsko-nijakim i podpisującego się jako Anna Ratajczak, coś w stylu: Jak już wspominałam, Pan Marcin to komptetętny człowiek, a ty tak jak mówiłem jesteś wypiertkiem i nie jesteś dla nas partnerem do dyskusji!

#18 arek

arek

WETERAN

• Użytkownicy
  • 2785 postów

Napisano 30 grudzień 2013 - 21:34

Warto dodać pana Jackowskiego, może nie tyle ze względu na jakieś katastroficzne wizje ale na to, że mam podobne odczucia. Mieszkam opodal małego miasteczka . I na ulicy na której stoi mój rodzinny dom , gdzie powinno być w tej chwili dużo młodszych ode mnie ludzi , wieje pustką .W sumie robi się dzielnica starszych ludzi .

#19 Czakrawartin

Czakrawartin

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • 2116 postów

Napisano 08 styczeń 2014 - 22:19

Arku, to są proroctwa czy kpina. Naprawdę to już przestaje być śmieszne i zaczyna być żenujące. Każdy może być takim jasnowidzem jak Jackowski. No z tym, co mowi o emigrantach, no to naprawdę jest wizjonerski. Naprawdę, nikt tego wcześniej nie zauważył...

#20 mat41997

mat41997

Początkujący

• Użytkownicy
  • Pip
  • 21 postów
  • GG: GG:41639008

Napisano 13 styczeń 2014 - 07:09

III Wojna Światowa w ciągu 20 lat nastąpi - Nie wyjeżdżać z Polski!