Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Jackowski o sytuacji na Ukrainie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 Scoobany

Scoobany

Ktoś znikąd

• ROOT Admin
  • 335 postów
  • GG: 10444335

Napisano 22 luty 2014 - 18:12

Podsumowując, według Jackowskiego:

- Prezydent Janukowycz nie ustąpi ze stanowiska,

- Zamieszki potrwają jeszcze 2-3 miesiące,

- Rosja może wziąć udział w uspokojeniu sytuacji

- Dojdzie do obalenia rządu,

- Ukraina nie otworzy się na UE.

Przypomnę jeszcze tylko, co p. Jackowski powiedział w marcu 2012 roku : ).

#2 robrep

robrep

Zaangażowany Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 368 postów

Napisano 22 luty 2014 - 22:23

To mają być przepowiednie czy opinia?

#3 Scoobany

Scoobany

Ktoś znikąd

• ROOT Admin
  • 335 postów
  • GG: 10444335

Napisano 22 luty 2014 - 23:19

W mojej opinii Jackowski wyraża swoje opinie na temat przyszłości, obserwując to co się działo i co się dzieje. W przeciwieństwie do FN, nie uważam, by miał jakieś jasnowidcze zdolności.

#4 Czakrawartin

Czakrawartin

Homo Infranius Alfa

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2019 postów

Napisano 23 luty 2014 - 09:37

Z Jackowskiego ludzie się śmieją, bo te opinie mają taką wartość jak przepowiednie Zosi z Warzywniaka. To tylko pokazuje, jak naiwni są luzie z FN.

#5 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 24 luty 2014 - 20:25

Rozbawił mnie Warzywniak napisany z dużej litery. :D

Piszę to bo może ktoś skuma dlaczego taki śmiech mnie ogarnął.

Pozdrawiam. :InLove:

#6 Andrzej 58

Andrzej 58

Weteran Infranin

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1418 postów

Napisano 24 luty 2014 - 20:59

Czekaj Kasiu - zaprorokuję. Święta krowa w Wawrzyniaku .Zaglądam w moją kryształową kulę- wyciepli  byka.Widzę koło niego kogoś - kitka czy jakiś warkoczyk.W fusach jeszcze sprawdzę ,kto to jest.Jackowski napewno nie - bo łysy.

#7 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 17:32

Tak mi się przy garach przypomniało i zastanawiam się jak będzie. Czy ta przepowiadająca kobieta to wyreżyserowany fejk?

http://polish.ruvr.r...ata-sie-zmieni/

która ponoć twierdzi że:

W 2014 roku mapa świata się zmieni, a Rosja zyska większe wpływy niż Stany Zjednoczone i Chiny. W najbliższym czasie Arabię Saudyjską czeka powódź. Jest to jedynie kilka prognoz z jej wywiadu dla radia „Głos Rosji”:
Czytaj dalej: http://polish.ruvr.r...ata-sie-zmieni/

Cieekawe?

#8 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 19:13

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

Jestem niezmiernie ciekaw tych technologi.

No, no. Tam jest data 5-12-2013 na fejka wiec nie wygląda. A diś właśnie zmienia się mapa świata, co jeszcze się zmieni i czym nas Rosja zaskoczy???

Ciekawe, ciekawe ale dlaczego proroctwa zawsze są zaszyfrowane tak, że dopiero po fakcie jesteśmy w stanie to zrozumieć?

Użytkownik Ciekawski Jasiu edytował ten post 18 marzec 2014 - 19:20

#9 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 19:18

Ciekawski Jasiu,

ja zupełnie nie wierzę w te "proroctwa". Wierzę jednak, że to scenariusz, który nastąpi. Oby nie, a może tak? Co będzie lepsze nie wiemy.

#10 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 18 marzec 2014 - 19:40

Tak jeszcze o tych "prorokach"..Zobaczcie jak się dał w konia zrobić Nabuchodonozor wedle ST. Uwierzxył, że prorok znał jego sen. A on nie znał,, ale znał technikę aby Nabuchodonozorowi zaaplikować swoją wersję snu. To się dzieje od tysięcy lat. i niektórzy wiedzą jak to robić. Daję link, Tak mniej więcej od 14 minuty filmu trzdeba oglądać. Nabuchodonozor dał się żydkom w konia zrobić. :D Nie czytam ST bo mnie jednak wkurza, ale filmy ooowszem

#11 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 03:55

Nie on jeden dał się zrobić w konia Syjonowi.......

Ale nie sądzę by Putin brał ją na poważnie....  Nie rozumiem tylko jak można twierdzić, że się nie wierzy gdy przepowiednia spełnia się na oczach?

Ja jestem sceptyczny ale staram się zauważać związki, żeby nadmierna ostrożność nie okazała się ignorancją. Nie widzę by mogła odnieść jakąś korzyść z takiego gadania.  Mi łatwiej uwierzyć w proroctwo niż w przypadkowe ględzenie.

Zobaczymy, czy będzie ten zamach - jak będzie to zmienisz zdanie?

#12 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 13:11

"Nie rozumiem tylko jak można twierdzić, że się nie wierzy gdy przepowiednia spełnia się na oczach?

Ja jestem sceptyczny ale staram się zauważać związki, żeby nadmierna ostrożność nie okazała się ignorancją. Nie widzę by mogła odnieść jakąś korzyść z takiego gadania.  Mi łatwiej uwierzyć w proroctwo niż w przypadkowe ględzenie."

Bo moim zdaniem to nie jest jasnowictwo, czy proroctwo tylko otrzymana informacja. W jaki sposób i skąd? ciężko jak na razie nieomylnie to określić.

#13 niedźwieć

niedźwieć

Homo Infranius

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 402 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 15:31

"Nie rozumiem tylko jak można twierdzić, że się nie wierzy gdy przepowiednia spełnia się na oczach?

Ja jestem sceptyczny ale staram się zauważać związki, żeby nadmierna ostrożność nie okazała się ignorancją. Nie widzę by mogła odnieść jakąś korzyść z takiego gadania.  Mi łatwiej uwierzyć w proroctwo niż w przypadkowe ględzenie."

Bo moim zdaniem to nie jest jasnowictwo, czy proroctwo tylko otrzymana informacja. W jaki sposób i skąd? ciężko jak na razie nieomylnie to określić.

Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, dość intrygujące wytłumaczenie - przyznam to. Jak wówczas wytłumaczyć fakt, że większość proroctw i przepowiedni jest błędna, czy też niejasna? Błędne informacje, czy blędna interpretacja?

#14 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 19 marzec 2014 - 16:16

Nigdy nie patrzyłem na to w ten sposób, dość intrygujące wytłumaczenie - przyznam to. Jak wówczas wytłumaczyć fakt, że większość proroctw i przepowiedni jest błędna, czy też niejasna? Błędne informacje, czy blędna interpretacja?

Ani to, ani to.

Większość "proroctw" się nie sprawdza i są niejasne bo większość podających się za jasnowidzów to kłamcy.

#15 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 17:14

Zawsze mi się wydawało że właśnie proroctwo na tym polega, że prorok otrzymuje informację od jakiejś istoty z innego świata (inny wymiar lub świat duchów a może to jedno i to samo??) Mniejsza o to skąd. Ale niektorzy otrzymują dość  trafne wersje tylko jakoś tak zaszyfrowane, że skumać ciężko.  Może o to chodzi, że skoro przepowiednia ma się spełnić nie może być jasna bo ktoś mógłby zrobić wszystko, żeby się nie spełniła.......??? Tu, ktoś chce jakby pokazać, że panuje nad zdarzeniami....hmm?? No nie wiem sam. Szypow twierdzi, że istnieje coś takiego jak pole świadomości i z tego pola wszystko się wyłania. Zawsze kojarzyłem takie przepowiednie jako dostep do tego pola bądź obiawianie się tego pola wybrańcom.

Czy ty sądzisz, że w grudniu ktoś z ludzi wiedział jak w marcu rozegrają się wydarzenia na Ukrainie?

#16 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 17:20

"Czy ty sądzisz, że w grudniu ktoś z ludzi wiedział jak w marcu rozegrają się wydarzenia na Ukrainie?"

Dla mnie oczywistym jest, że nie tylko ktoś wiedział, ale sztab ludzi  pracował, aby wydarzenia tak się rozegrały. Cudów nie ma.

#17 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 17:21

Ani to, ani to.

Większość "proroctw" się nie sprawdza i są niejasne bo większość podających się za jasnowidzów to kłamcy.

Po co zajmować się kłamstwem?

Czyli co, te które są jasne i prawdziwe to przypadek?

Ta dziewczyna z Egiptu przez pomyłkę, powiedziała, że zmieni się mapa świata? Bo nie rozumiem jak to rozumiesz skoro zalinkowałaś jako ciekawy temat.

#18 Ciekawski Jasiu

Ciekawski Jasiu

Infrańczyk

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 155 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 17:28

Dla mnie oczywistym jest, że nie tylko ktoś wiedział, ale sztab ludzi  pracował, aby wydarzenia tak się rozegrały. Cudów nie ma.

Hmm

Ale to ten ktoś, musiałby mieć wpływ zarówno na decyzje Putina jak i Merkel i Obamy.......i może jeszcze kilku wpływowych ludzi..?

Czegoś takiego nie ogarniam.

Użytkownik Ciekawski Jasiu edytował ten post 20 marzec 2014 - 17:36

#19 Katarzyna_1

Katarzyna_1

Dobroczyńca

• Użytkownicy
  • 2405 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 17:37

"Ta dziewczyna z Egiptu przez pomyłkę, powiedziała, że zmieni się mapa świata? Bo nie rozumiem jak to rozumiesz skoro zalinkowałaś jako ciekawy temat."

Nie nie przez pomyłkę, tylko podała to zgodnie z informacją jaka otrzymała. Szypow... to dezinformacja.  Nie z żadnego pola tylko od ludzi.

A, że ją wybrano, no cóż dziewczyna zajmuje się astrologią, więc ją wybrano. Śnieg w Egipcie też mógł być przewidziany i spowodowany manipulacją pogody. Dla Polski prorokowano minus 40 stopniową zimę i coś nie wyszło. W Polsce zimy prawie nie było, raczej wiosna i dziwne, że we wszystkich krajach ościennych zima była. Może Pan Bóg lub pole Szypowa się pysznym sprzeciwia? :InLove: 

"Ale to ten ktoś musiałby mieć wpływ zarówno na decyzje Putina jak i Merkel i Obamy.......i może jeszcze kilku wpływowych ludzi..?

Czegoś takiego nie ogarniam."

Ja ogarniam, ale nie będę na żadnym forum o tym pisać. Może zrobią to inni.

#20 janusz

janusz

Infrzak

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 21 marzec 2014 - 15:23

W 2014 roku zmieni się mapa świata, co wpłynie również na Rosję. Poza tym Rosja odeprze duży atak terrorystyczny. Pomogą w tym struktury siłowe oraz pewne technologie, o których nie wiemy i które w rzeczywistości są najdoskonalszymi na świecie.

Jestem niezmiernie ciekaw tych technologi.

No, no. Tam jest data 5-12-2013 na fejka wiec nie wygląda. A diś właśnie zmienia się mapa świata, co jeszcze się zmieni i czym nas Rosja zaskoczy???

Ciekawe, ciekawe ale dlaczego proroctwa zawsze są zaszyfrowane tak, że dopiero po fakcie jesteśmy w stanie to zrozumieć?

Bo to kolego nie są żadne proroctwa,tylko coś w rodzaju strzelania do tarczy.Jeśli strzela bardzo wielu to w końcu ktoś może w jakimś tam sensie trafić,albo być bardzo blisko celu.Na tyle chybionych proroctw które ja znam,pewnie inni znają ich jeszcze więcej,dawno dałem sobie już spokój z przypisywaniem im jakiegokolwiek znaczenia.