Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Dziwactwa, cuda, ciekawostki. Czasem straszne, czasem śmieszne...
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: Newsman »

Smutna prawda jest taka, że rocznie mamy wiele podobnych zgłoszeń, zresztą ślad po wielu z nich zachował się na forum. Nie da się ukryć, że większość tych relacji jest do siebie podobna, co wskazuje, że ich autorami są osoby o bardzo zbliżonym profilu psychicznym, czasami cierpiące na poważne zaburzenia osobowości lub lekko opóźnione umysłowo. To brutalne, ale taka jest prawda.



Przykładowo, w ubiegłym roku majlami zasypywał nas człowiek, który twierdził, że słyszy w głowie głosy, przez które splajtował już jego biznes. Ciągłe informowanie go o tym, aby udał się do psychiatry nie dawało skutku. Jakiś czas wcześniej pojawiła się sprawa lekko upośledzonego młodego człowieka spod Warszawy, który twierdził, że jest porywany przez obych i chciał nawet pieniędzy za swoje opowieści i wykonane kredkami rysunki. Jeszcze wcześniej inny podobny człowiek powiększał zdjęcia ze starej komórki aż do zobaczenia pikseli i twierdził, że to "zjawiska kosmiczne". Nie wspomnę już o tym, co sprzedawał naszyjniki z Buddą i twierdził, że ktoś "wczarowywuje" dla niego tajemne przekazy w teksty piosenek.



Niestety, trzeba być ostrym w stosunku do takich ludzi i mówić im wprost, co sądzi się o ich rewelacjach/dowodach/umiejętnościach.
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: ADAX »

Czyli do Infry lgną oszołomy ? :D he he... ;D Tak czy inaczej można to brać w dwuznaczny sposób. Z jednej strony to świadczy o dużej popularności, a z drugiej no cóż robi się jaja. Może to forma ataku antyfanów i fundacji nautilius.



MUSIMY BYC MOCNI ! NIE DAMY SIE PROPAGANDZIE STONKI ZIEMNIACZANEJ !
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: Newsman »

To normalne. Tacy zawsze w jakiś sposób lgnęli do zjawisk paranormalnych. Ogólnie rzecz biorąc, wiele osób uważa, że zainteresowanie tymi sprawami przekłada się w jakiś sposób na ich większą wartość duchową lub podobną. Oszołomstwo jest wszędzie i to po prostu jego paranormalna odmiana. Najgorsze jest to, kiedy z podobnych osób robi się osoby o niezwykłych zdolnościach, a mamy wiele takich przykładów (nie wypada wymieniać jednak nazwisk).
Saoo
Infrzak
Posty: 38
Rejestracja: ndz cze 24, 2012 11:44 am
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: Saoo »

Ja nie rozumiem jednak ludzi.. nawet bym nie wpadła na to, żeby wymyślać, że mam dar i jeszcze o tym pisać na forach hhaaa, Chociaż w sumie chciałabym założyć jakaś partię kobiet i obalić ustawę o wieku emerytalnym, bardzo bardzo mnie to boli :-)
"Absolutna przestrzeń w swojej własnej istocie, bez związku z czymkolwiek zewnętrznym, pozostaje zawsze podobna i nieporuszona."
Awatar użytkownika
ADAX
Weteran Infranin
Posty: 1147
Rejestracja: ndz sty 13, 2008 5:54 pm
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: ADAX »

[quote name='Yan']To normalne. Tacy zawsze w jakiś sposób lgnęli do zjawisk paranormalnych. Ogólnie rzecz biorąc, wiele osób uważa, że zainteresowanie tymi sprawami przekłada się w jakiś sposób na ich większą wartość duchową lub podobną.[/quote]

Nie raz chyba takie osoby jest po prostu żal, ponieważ, część z nich nie zdaje sobie nawet z tego sprawy. Maja choroby psychiczne itp. Jeśli chodzi o chęć dowartościowania, to chyba liczą na to, że jak fundacja, ktoś walnie to na pierwsza stronę z dopiskiem "WOW ! SENSACJA" a oni zbiorą nagrody.

Zawsze człowiek powinien zbadać to co otrzymuje w listach itd. Jednak trudno poświęcić uwadze coś naprawdę prawdziwego, jak sterta śmieci "nawiedzonych" zatyka umysł lub go zjada.
Awatar użytkownika
Newsman
Weteran Infranin
Posty: 1379
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 10:17 am
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: Newsman »

Jeśli zaś chodzi o Randiego-supersceptyka, to do więzienia nie dostał się ostatnio tylko przez wzgląd na chorobę. Okazało się, że przez lata ukrywał swojego życiowego partnera-nielegalnego emigranta. Randi przez tyle lat ścigał oszustów i skutecznie ukrywał trop za sobą. To się dopiero nadaje do prasy :)
Awatar użytkownika
danut
Homo Infranius Alfa
Posty: 2660
Rejestracja: ndz lut 07, 2010 9:45 pm
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: danut »

Słuchajcie, a ja myślę, że daliście się wkręcić, tu tylko jedna osoba wymieniła opcję "facet robi sobie jaja"- i ja tak myślę, a dorzucę jeszcze prowokację i cel- ośmieszenie tych zjawisk.Tak, tak to charakter tego typu, jaki wspomina Yan Polskee- ja oszukuję ale to inni są oszustami.
Ostatnio zmieniony pn lip 16, 2012 2:59 pm przez danut, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Arek 1973
Homo Infranius Alfa
Posty: 2940
Rejestracja: śr paź 29, 2008 6:13 am
Kontakt:

Re: Przemek - telepata & UFO-bóg z Podlasia

Post autor: Arek 1973 »

Wasz portal nie boi się szokujących tematów
Tak, tak ale nie przesadzajmy :kekeke:
Ja mówię w myślach
Mama mnie zawsze przed takim przestrzegała
jestem tu

powszechnie znany a nawet w ogólnopolskich mediach tylko one nie chcą o

mnie mówić
Rzuć się pod pociąg, to wtedy zaczną :guilty:
"Jestem fanem nauki ale nie jej ślepym wyznawcą"
 
<a href="https://www.facebook.com/arek.czaja">ht ... k.czaja</a>
ODPOWIEDZ

Wróć do „GABINET NIEZWYKŁOŚCI”